Проблем в Библиоман

Въпроси и отговори относно Библиоман
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
cromberg
Мнения: 18
Регистрация: 21 март 2007, 22:39
Местонахождение: Берковица
Връзка:

Проблем в Библиоман

Мнение от cromberg »

В близките дни (примерно до 05-06-2026 всичко беше нормално) се забелязва някаква станна история в Библиоман: на старите записи (относно свяляне на пълно съдържание на книгата (pdf/djvu) - дава 500 Internal Server Error). Същото се отнася и за сканраните страници (въпреки, че там уведомлението е 404 File mising; мисля че все пак е 500). Ала това не се отнася за последните няколко записа (примерно до средата на 3-та страница). Така също - всички „корци“ се изобразяват коректно. Не зная как се разпределят връзките към файловете в системата, но явно нещо се е объркало :). Пиша това, просто за да ви информирам, ако не знаете за проблема.
Щастие за всички даром и нека никой не бъде забравен!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост