Не ми се виждат книгите на Kindle Paperwhite

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
dianalobodova
Мнения: 2
Регистрация: 18 януари 2011, 20:20

Не ми се виждат книгите на Kindle Paperwhite

Мнение от dianalobodova »

Здравейте! Имам проблем с Киндъла. Върнах му заводските настройки. Регистрирах го на друг акаунт и пробвах да си кача книгите от Калибрето, но на компютъра отбелязва, че са в Киндъла, а като отворя Киндъла няма книги вътре. Как мога да оправя този проблем? Рестартирвах го, но и това не помогна. Много ме е яд до сега съм го ползвала без проблеми, заради глупост да изтрия всичко и наново да кача книги, да ги подреда в колекции, за да е по подредено сега стана една никаква :cry:
dts.dreamer
Мнения: 18
Регистрация: 26 юни 2012, 14:00

Re: Не ми се виждат книгите на Kindle Paperwhite

Мнение от dts.dreamer »

Възможно е да качвате книгите във формат, който не се поддържа от устройството.
Проверете формата на качените книги. Също така проверете дали сте задали коректен профил за тип устройство в настройките на Calibre.
dianalobodova
Мнения: 2
Регистрация: 18 януари 2011, 20:20

Re: Не ми се виждат книгите на Kindle Paperwhite

Мнение от dianalobodova »

Настройките на Калибре са си същите, както и преди да го рестартирам Киндъла. Тогава книгите,които са в Калибре, бяха качени на Киндъла. Калибрето не е променяно в настройки.
pechkov
Мнения: 715
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Не ми се виждат книгите на Kindle Paperwhite

Мнение от pechkov »

А необходимо ли е да копираш именно през Calibre? Не може ли просто с Copy-Paste?
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости