Дарения за библиотеката

Библиотеката има нужда от помощта ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
DrimDro

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от DrimDro »

А каква е вероятноста за в бъдеще да използвате PayPal например? Сигурен съм,че за много от потребителите извън България този начин ще е много удобен.
ventsy
Мнения: 17
Регистрация: 22 септември 2011, 06:45

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от ventsy »

+1 за PayPal. Защо трябва да е биткойн, да не би да е нелегално да се дават дарения?
gangov
Мнения: 3
Регистрация: 15 август 2013, 20:40

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от gangov »

Здравейте, може ли да обновите темата за дарения за библиотеката и ако може да се добави PayPal, Revolut, а също така да потвърдите bitcoin адреса.

Поздрави,
kiril_ps
Мнения: 13
Регистрация: 30 май 2012, 10:43

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от kiril_ps »

Paypal, моля! Това с биткоинтите ми е чуждо.
Непегистриран гост

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от Непегистриран гост »

А директно превод по банкова сметка?

Замислял съм се няколко пъти, че искам да дам нещо заради удоволствието от ползването на библиотеката, а поддръжката и освен хардуер и работно време, изисква ток, интернет и други ресурси, които си искат своето.

Недейте да ме убеждавате колко е бързо и лесно с биткоини - чужда ми е тази "валута". Директен банков превод обаче бих направил.
StoianovI
Мнения: 1
Регистрация: 26 април 2019, 09:44

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от StoianovI »

Здравейте.
Имам желание да направя дарение, но не искам да се занимавам с биткоини. Има ли вариант за директен банков превод?
Благодаря за огромното удоволствие, което предлагате на вашите потребители.
Diana4ete
Мнения: 1
Регистрация: 30 ноември 2023, 13:32

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от Diana4ete »

Добър ден !

В крайна сметка една нормална сметка за простосмъртните дарители имате ли или нямате ? Малко прекалявате ! - надявам се критиката да бъде приета конструктивно !

(Нямам проблем да се отнесат малко по остро и към мен за да усетя когато и ако прекаля ;)
notman
Мнения: 215
Регистрация: 21 февруари 2012, 19:30

Re: Дарения за библиотеката

Мнение от notman »

Diana4ete написа: 30 ноември 2023, 13:45 Добър ден !

В крайна сметка една нормална сметка за простосмъртните дарители имате ли или нямате ? Малко прекалявате ! - надявам се критиката да бъде приета конструктивно !

(Нямам проблем да се отнесат малко по остро и към мен за да усетя когато и ако прекаля ;)
Ако прочетеш темата внимателно, по-горе в нея ще намериш препратка към портфейла за криптовалути на МБ. Там ще прочетеш нещо такова:

Total Received
8.74830507 BTC
$339,056
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости