Jivota.info - търси автори

За всичко около електронното публикуване
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
ThoRR
Мнения: 2
Регистрация: 02 ноември 2014, 13:13

Jivota.info - търси автори

Мнение от ThoRR »

Здравейте, съфорумници.

Ние сме четирима млади и ентусиазирани автори, търсещи отговори и поставящи въпроси, с които животът рано или късно ни сблъсква. Целта на нашия проект е да представим различни гледни точки по проблеми, касаещи всеки един от нас в даден момент.

Темата е създадена с цел да открием нови попълнения за нашия малък, но работлив екип. Всеки желаещ, може да ни пише на лично съобщение или в темата.

Ще се радваме да се запознаем и да разговаряме с всеки един от форума и при взаимно съгласие, защо не и да пишем заедно.

Уеб сайт: http://jivota.info/

Поздрави, екипът на jivota.info
Simo

Re: Jivota.info - търси автори

Мнение от Simo »

Здравейте!
Аз искам да попитам, писането на статии и изобщо каквито и да било публикации бива ли заплатено ?
ThoRR
Мнения: 2
Регистрация: 02 ноември 2014, 13:13

Re: Jivota.info - търси автори

Мнение от ThoRR »

Здравейте, @Simo.

Всички автори, включелно и аз, пишем без да очакваме заплащане. На този етап няма такава опция, тъй като проектът е нов и се стремим да влагаме всичко в развитието му, за да може в крайна сметка трудът на всички автори и участващите в създаването на Jivota.info, да бъде възнаграден.

Тъй като идеята беше моя, реших да поема всички разходи, като с всички се бяхме уговорили предварително да пишем за забавление и ако евентуално успеем да го развием и т.н, да си разпределим определна сума между екипа и останалото за развитие примерно.

За повече информация може да се свържете с мен чрез лично съобщение или на имейл support[маймунско а]jivota[ . ]info.

Лека вечер :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости