Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Теми, свързани с литературата, но непасващи на горните раздели
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
alex_serviz
Мнения: 3
Регистрация: 23 май 2014, 13:00

Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от alex_serviz »

Здравейте!
От Форсайт изчетох всичко налично тук ( е, остават ми още три ), плюс "Кобрата ". Понеже стилът му на писане изключително ми допадна си търся друг автор с подобен стил. ( Четох също "Денят след утре" на Алън Фолсъм, но не намерих друга от него ).
alex_serviz
Мнения: 3
Регистрация: 23 май 2014, 13:00

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от alex_serviz »

О'К! По принцип идеята ми е да намеря нещо в електронен вариант ( използвам четец Киндъл ), а не на хартиен носител.
Благодаря все пак!
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от drackon »

И душата в рая и през пости блжно... :D
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от drackon »

Все пак провери какво има на Робърт Лъдлам и Том Кланси...
Мечтател

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от Мечтател »

http://chitanka.info/person/david-baldacci

Скоро четох коледен експрес, доста прилича по стил на цитираните по-горе
alex_serviz
Мнения: 3
Регистрация: 23 май 2014, 13:00

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от alex_serviz »

О'К!
Благодаря на всички! Осигурихте ми достатъчно издания за четене!
Хубав и успешен ден! :)
Stas Kirov
Мнения: 107
Регистрация: 28 октомври 2011, 14:52

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от Stas Kirov »

... и Стиг Ларшон си го бива!
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от drackon »

Stas Kirov написа:... и Стиг Ларшон си го бива!
Подкрепям с две ръце...
Преводач
Мнения: 11
Регистрация: 12 септември 2011, 20:17

Re: Препоръчайте ми автор на трилъри, от сорта на тези, написани от Фредерик Форсайт

Мнение от Преводач »

Доналд Хамилтън - ако четете на английски и/или руски. Върховен автор и на практика неизвестен в българоезичния нет. Серията за Мат Хелм от 27 книги е уникална и няма равна на себе си. Препрочитал съм я 4-5 пъти. Никога не омръзва. Мат Хелм е единственият герой от плът и кръв, който съм срещал в тоя жанр. На руски е преведена цялата поредица за Хелм и почти всичко останало. Има го в руските онлайн библиотеки. На английски може да се намерят първите 14 книги от поредицата за Хелм, ползвайте търсачката.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости