Силни мъже

Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Нина

Силни мъже

Мнение от Нина »

Моля,някой да препоръча романи в които главният герой е толкова влудяващо мъжествен и силен и толкова инат,че да ти иде да го убиеш но в същото време те кара да мечтаеш да имаш един такъв до себе си.От произведения в които мъжът припада постоянно по жената в която е влюбен ми писна! :roll: :roll: Трябва нещо по хард!!!!! :wink:
grigorp
Мнения: 11
Регистрация: 07 ноември 2011, 23:55

Re: Силни мъже

Мнение от grigorp »

The Fever series of Karen Marie Moning ако четеш на английски.
Поли94
Мнения: 1
Регистрация: 28 август 2013, 23:00

Re: Силни мъже

Мнение от Поли94 »

Да,ако някой знае такива книги нека да напише заглавията им :roll: :)
Ива

Re: Силни мъже

Мнение от Ива »

Като автори мога да ти дам примери с: Christina Lauren ( като първата книга "Красив негодник" я има на български, но за другите не съм сигурна), Laurann Dohner - New Spieces , Tiffany Reisz (series), Sylvia Day - Aftershock/ Afterburn; Bared To you (series), Laura Leigh ( нейните книги са преведени ), Megan Hart - Dirty, Jamie McGuire - Beautiful Disaster (series).
Ох, много са като цяло, стига да се поразровиш и най-вече да можеш да четеш на английски, защото на български почти няма преведени. Надявам се поне някоя да ти хареса :)
maninka
Мнения: 1
Регистрация: 24 май 2014, 03:33

Re: Силни мъже

Мнение от maninka »

Лорън Донър -новите видове. Лошото е ,че има превод само на 3 книги. И с нетърпение очаквам превод и на останалите.
dani999

Re: Силни мъже

Мнение от dani999 »

Книгата на Хаде на Лена Валенти, ако има и други бих желала да ги прочета. Доколкото знам е трилогия , но трудно се привижда защото е на испански.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости