Безплатна реклама

Библиотеката има нужда от помощта ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Безплатна реклама

Мнение от SecondShoe »

ГДБОП и Министерството на вътрешните работи се погрижиха цяла България да научи, че Читанка съществува. Това е голяма помощ за сайта, тъй като популярността му е от ключово значение. Да се надяваме, че благодарение на кампанията за популяризиране на Читанка четящите ще станат повече от онези, които държат снимката на Бойко Борисов в кабинетите си. Да ни е честита безплатната реклама!
Димитър

Мнение от Димитър »

Мда, така си е, но по-добре без такава реклама.
gioganotti
Мнения: 36
Регистрация: 03 април 2008, 18:26
Местонахождение: София

Мнение от gioganotti »

Според мен, няма лоша реклама.
Ако не отговарям на писмата Ви, вижте [url]http://6lyokavitza.org/mail[/url]
Аватар
Искрица
Мнения: 1
Регистрация: 30 юни 2010, 00:04
Местонахождение: София
Връзка:

;-)

Мнение от Искрица »

И преди знаех за сайта и посещавах, но много рядко.
Обаче сега повечето ми приятели говорят за сайта и постоянно проверяваме върнал ли се е ... какво става; следим групата във Фейсбук. Наистина сте по-популярни от всякога!
Така че в крайна сметка може да е за добро! :D
Аватар
owlie
Мнения: 3
Регистрация: 31 март 2008, 10:13

per aspera cum astra :)

Мнение от owlie »

в 1 от дискусиите (не мога да дам линк, съжалявам) 1 човек беше казал, че се радва, задето се е появила тази спънка по пътя на свободното четене и въобще на осъзнаването на книгата като нещо достатъчно ценно. беше малко краен в някои епитети (например не можеш да се сърдиш на някого, че е получил свободата си "наготово", важното е как я използва), но беше много прав според мен, че когато 1 "обикновено" нещо се превърне в кауза, то има много по-голям шанс за разпространение и за вникване в същината му. та в тоя смисъл м. би наистина трябва да им благодарим някак на боп-ците... но въпреки това на мен ми идеше да ритам наред, по стълбичката на виновниците.
[color=#884400]Внимавайте с всички инициативи, които изискват нови дрехи. Хенри Дейвид Торо[/color]
shusha0707

Мнение от shusha0707 »

Да ви е честита рекламата и огромния брой нови потребители, които НСБОП събраха за вас :) Заслужавате ги, всички сме вас, нали си знаете...
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости