"Дейвид Копърфийлд" - Липсваща страница

— Започнали сте да сканирате/редактирате и сте срещнали проблем, напр. липсват страници
— Търсите издание, за да го сканирате
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
Alegria
Мнения: 102
Регистрация: 15 септември 2008, 13:31

"Дейвид Копърфийлд" - Липсваща страница

Мнение от Alegria »

Обработвам текста на Дейвид Копърфийлд от Чарлз Дикенс и имам липсваща страничка, тъй като изданието ми е доста старо.
Второ издание 1986г.
Издателство ЦК на ДКМС "Народна Младеж"
Превод Нели Доспевска
Липсваща страница 673-674
Глава LIX Завръщане
Ако някой разполага със същото издание, моля да ми помогне за текста.
Благодаря.
Текст преди липсващата страница:

— Така ли! — провикнах се аз.
— Да — каза Тредълс. — И знаеш, цялото ни жилище се състои само от три стаи, обаче Софи така съумява да нареди момичетата, че те спят съвсем удобно. Три в тази стая — посочи Тредълс — и две в тази.
Не можех да не се огледам, за да видя какви удобства са предвидени за мисис и мистър Тредълс. Той ме разбра.

Текст след липсващата страница:

вали само за мен. Тя била положителна, че „Том" непрестанно мислел за мен, докато съм бил в чужбина. „Том" беше авторитет по всеки въпрос: „Том" беше очевидно идолът на живота й и нищо не можеше да го разклати от пиедестала му. И безсъмнено тя би му отдавала любовта и почитта си винаги, каквото и да се случи.
Аватар
Boman
Мнения: 89
Регистрация: 03 февруари 2007, 08:24

Мнение от Boman »

Alegria, Провери си личната поща за двете липсващи страници.
Закон на Мърфи: ако мнението ми във форума може да бъде разбрано погрешно, то това ще стане!
Аватар
Alegria
Мнения: 102
Регистрация: 15 септември 2008, 13:31

Мнение от Alegria »

Много благодаря за бързата реакция.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости