Как мога да помогна за с качване на книги, които аз имам а не са в Читанката?

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
demy_bg
Мнения: 1
Регистрация: 25 декември 2017, 20:04

Как мога да помогна за с качване на книги, които аз имам а не са в Читанката?

Мнение от demy_bg »

Здравейте,
Бих искала да помогна с качване на книги, които не са в Читанката? Как на практика става? Или на корици? От много години сте ми любима библиотека и утеха :lol: С мен сте навсякъде по света и чета, чета и чета, много и различна литература. Благодаря за удоволствието. С уважение към всички вас. Димитринка
pechkov
Мнения: 715
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Как мога да помогна за с качване на книги, които аз имам а не са в Читанката?

Мнение от pechkov »

По принцип е лесно, но за начинаещите обикновено се оказва като "тъмна материя", особено ако се захване с помагането някой от майсторите на текстообработката. :)

Ако имаш скайп, там комуникацията ще върви много по-бързо, и ще можем да уточним от каква информация се нуждаеш, за да си свършиш работата. Моя скайп е pechkov.
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости