Книга с детектив

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Неди
Мнения: 1
Регистрация: 02 септември 2015, 23:19

Книга с детектив

Мнение от Неди »

Здравейте!
Търся книга от раздел Любовни романи и повести. Така и не я бях дочела, но я започвах преди време. Ставаше въпрос за жена, която открива, че мъжът й изневерява и намира детектив/агент, който да го следи. Мисля, че беше и леко хумористична. На тази тематика има доста такива, но ще се радвам ако някой се отзове.
diddka
Мнения: 5
Регистрация: 06 април 2015, 18:43

Re: Книга с детектив

Мнение от diddka »

- Здравейте! Ето книга, която отговаря напълно на вашето описание, но не съм сигурна дали наистина нея търсите. Все пак може да я прочетете, на мен тя много ми хареса!
https://chitanka.info/book/5627-da-se-d ... a-nepoznat
Последната и единствена промяна е направена от diddka на 29 април 2021, 13:10.
pechkov
Мнения: 715
Регистрация: 06 април 2009, 21:39
Местонахождение: Монтана

Re: Книга с детектив

Мнение от pechkov »

Аз не се сещам коя ще да е книгата, но мога да допълня с предложения за други книги, които също имат лек хумористичен уклон, и се разказва за човешки терзания от личен характер…

Мария Бюмон - Тайната на Марша Мелоу

Кати Лети - Ако вибраторите имаха клепачи

Разбира се всеки читател може да има собствени разбирания за жанровете и сюжетните линии, но може да споделиш после каква ти е оценката за тези, ако имаш желание да ги погледнеш.
Когато инженерите конструират нещо дуракоустойчиво - тогава дураците стават по-изобретателни.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости