Как се казваше. Любовен роман

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
bernardin
Мнения: 9
Регистрация: 06 юни 2015, 23:01

Как се казваше. Любовен роман

Мнение от bernardin »

Здравейте ! Търся името на роман, който четох отдавна но не се сещам името му. Беше от епохата на стара Викторианска Англия . Героинята става гувернантка в семейството на бивш военен ако не се лъжа, който имаше 5 момичета.(поне така мисля). Беше около 40 годишен, а тя доста по-млада, в ранните 20. Момичетата бяха мъжкарани, обличаха се в дрипави дрехи, катереха се по дървета. Той не знаше как д се справи с тях. Мисля че героинята беше бунтарката на училището за млади гувернантки. Героят беше строг човек, не си признаваше влечението към нея. Мисля, че се забавляваха с колело, с което се спускаха по склон и след това прекараха нощта заедно е неговата библиотека ако не се лъжа. Това е което си спомням. Мисля че се казваше Кристофър или нещо подобно. Дано е достатъчно. Искам да прочета книгата отново. Забавянето на кулминацията беше страхотна.
diddka
Мнения: 5
Регистрация: 06 април 2015, 18:43

Re: Как се казваше. Любовен роман

Мнение от diddka »

- Струва ми се, че е "Моята любима годеница" на Кристина Дод. Прилича доста, но главният герой се казва Уилям и понеже съм я чела отдавна, не съм сигурна в подробностите.
RoSiRo
Мнения: 1
Регистрация: 11 април 2018, 10:17

Re: Как се казваше. Любовен роман

Мнение от RoSiRo »

И аз мисля, че е "Моята любима годеница" от Кристина Дод
bernardin
Мнения: 9
Регистрация: 06 юни 2015, 23:01

Re: Как се казваше. Любовен роман

Мнение от bernardin »

Благодаря!!!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости