Търся книга със злодей глава

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
oktay
Мнения: 2
Регистрация: 27 ноември 2019, 02:09

Търся книга със злодей глава

Мнение от oktay »

Здравейте търся една книга, може да е поредица не знам, която бях прочел, но така и не се сещам за автора или името на произведението, нито пък тези на героите. Имаше един учен преподавател от Англия и в началото прочиташе от вестника, че ще екзекутират един престъпник, злодеят в книгата беше глава, която е свързана към някаква система за поддържане на живота, който се намираше в херметизиран кабинет. Преподавателят в училището където имаше хора с различни титли оставяше работата си защото един приятел му предлагаше работа в някаква научно-изследователска фирма, който се оказва на този злодей, изкупуваха земята на училището и там някъде имаше нещо скрито. В един епизод в отделение на фирмата имаше различни екзотични животни, които са затворени в клетки и се експериментираха с тях. Беше нещо научно фантастично. Моля за помощ :/ Благодаря Ви предварително, просто ми е много трудно да си спомням подробности.
Последната промяна е направена от oktay на 2. Мнението е било променяно 2 пъти.
oktay
Мнения: 2
Регистрация: 27 ноември 2019, 02:09

Re: Търся научнофантастична книга със злодей глава

Мнение от oktay »

Не, за съжаление не е тази. Мисля че беше някой с английско име автора и в заглавието нямаше глава със сигурност.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости