Немско-български речник за Kindle

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
julienjelev
Мнения: 2
Регистрация: 30 юни 2019, 22:50

Немско-български речник за Kindle

Мнение от julienjelev »

Здрравейте,търсих много ,но не успях да намеря немско-български речник за Kindle.Знаете ли, дали въобще има такъв и ако има откъде да си го изтегля,благодаря ви предварително!
sqnka
Мнения: 6
Регистрация: 17 март 2019, 17:41

Re: Немско-български речник за Kindle

Мнение от sqnka »

В amazon се предлага Taschenwörterbuch Bulgarisch (German Edition) Kindle Edition, платена версия. В момента е с намаление - 54% от цената.
julienjelev
Мнения: 2
Регистрация: 30 юни 2019, 22:50

Re: Немско-български речник за Kindle

Мнение от julienjelev »

А, този речник като го купя, ще миже ли да се използва като вградените или ще трябва да търся думите вътре както с обикновенна книга. Защото като изтеглих пробната версия, не ми излизаше превод като задържа думата, както при вградените. Надявам се ме разбрахте.
sqnka
Мнения: 6
Регистрация: 17 март 2019, 17:41

Re: Немско-български речник за Kindle

Мнение от sqnka »

Разбрах какво ме питате, но не мога да ви дам тази сигурност. Би следвало пробната версия да ви покаже какви функции ще получите при закупуване на продукта, а ограниченията да бъдат, например в броя на преведените думи. А вие казвате, че това липсва и ако е така, не виждам защо да надграждате до платена версия. Но това е само предположение. Ако някой потребител има закупен този продукт и го ползва, може да сподели наличните му възможности в помощ на julienjelev.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости