Препоръчайте ми трилър

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
miazmatik
Мнения: 1
Регистрация: 17 януари 2013, 15:01

Препоръчайте ми трилър

Мнение от miazmatik »

Моля да ми бъде препоръчан трилър подобен на романите на Джон Конъли,когото се отказах, че някога ще видя тук. Да уточня, че съм изчел почти всичко от С.Кинг, Д. Кунц, а вече и от Престън/Чайлд. Ще бъда благодарен.
Преводач
Мнения: 11
Регистрация: 12 септември 2011, 20:17

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от Преводач »

miazmatik написа:Моля да ми бъде препоръчан трилър подобен на романите на Джон Конъли,когото се отказах, че някога ще видя тук. Да уточня, че съм изчел почти всичко от С.Кинг, Д. Кунц, а вече и от Престън/Чайлд. Ще бъда благодарен.
Пробвай с Лъдлъм - "Самоличността на Борн". Ако те грабне, вече останалото от трилогията и другите му книги. Имай само предвид, че Лъдлъм не е Кинг, Кунц, Конъли или който и да е друг. Той е основоположник на един много специален жанр. Всички след него най-безсрамно са го ползвали за "творческо вдъхновение".
Красимира Тодорова

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от Красимира Тодорова »

Нелсън Демил и поредицата му с Джон Кори
Джеймс Патерсън и поредицата с Алекс Крос :D
desi_anegy
Мнения: 1
Регистрация: 24 юли 2011, 22:32

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от desi_anegy »

Може да пробваш книгите на Саймън Бекет и Джон Вердън. На мен лично са ми много интересни и те държат в напрежение.
vladurban
Мнения: 1
Регистрация: 09 юли 2014, 13:55

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от vladurban »

за съжаление не можах никъде да намеря книги на Каролин Греъм, проверих, доколкото можах и в руските библиотеки,дали някой не би могъл любезно да ми подскаже къде мога да намеря нейни книги в електронен вариант? Това е авторката на поредицата за инспектор Барнаби, ''убийства в мидсъмър''.Благодаря предварително!
Reader1
Мнения: 1
Регистрация: 16 юли 2014, 17:29

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от Reader1 »

препоръчам ви "Кръвни връзки" от Гинчева ( мисля че така се казваше авторката) Попадна из Фейсбук пространството, заслужава си, пък и си струва се се подкрепи млад бълграски автор. http://gincheva-kruvnivruzki.com оттук си я свалих. Не е баш трилър, но има елементи
dimitrofski
Мнения: 6
Регистрация: 18 май 2012, 20:22

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от dimitrofski »

Мога да ти препоръчам един автор,пишещ в стил подобен на Кунц и Кинг,Роналд Кели.
Аз съм чел три негови книги,но само "Луната на върколака" на български език.За съжаление,незнайно защо не е много издаван на български,а стилът му е отличен.Препоръчвам "Луната на върколака" може да си я намериш втора ръка,за съжаление я няма тук.
bukovski94
Мнения: 4
Регистрация: 05 септември 2014, 18:33

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от bukovski94 »

Препоръчвам ти лийд Чайлд,няма да спиш цяла нощ.
twin peaks at winter

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от twin peaks at winter »

Саймън Бекет и Джон Вердън. Увлекателни на ента степен! :twisted:
Анонимен

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от Анонимен »

Здравейте препорьчвам ви романа Опасно Лято от Карьн Робьртс
Лека Вечер
Анонимен

Re: Препоръчайте ми трилър

Мнение от Анонимен »

Здравейте сьщо ви препорьчвам Романа Клада от Страсти от Джейн Ан Кренц
Лека Вечер
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости