Вечната Амбър!

Място за читателски отзиви. Обърнете внимание, че към творбите в библиотеката също могат да се оставят коментари.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
elena840
Мнения: 1
Регистрация: 09 април 2014, 14:06

Вечната Амбър!

Мнение от elena840 »

Кой е чел книгата? Прочела съм около 200 страници, но не ме грабва за сега! Дало пък не и е само името на тази книга, толкоз прехвалена!
Wallküre
Мнения: 22
Регистрация: 08 януари 2012, 03:48

Re: Вечната Амбър!

Мнение от Wallküre »

Преди няколко години се пробвах да я чета. Изобщо не ми беше интересна. Нищо не видях в нея, което да ме накара да я прочета докрай, затова я изоставих. За мен също е една незаслужено прехвалена книга.
danita67
Мнения: 1
Регистрация: 19 юли 2012, 20:25

Re: Вечната Амбър!

Мнение от danita67 »

На мен лично книгата много ми хареса.
vassinka
Мнения: 2
Регистрация: 04 февруари 2012, 20:45

Re: Вечната Амбър!

Мнение от vassinka »

Аз съм я чела в тинейджърските години и тогава книгата ми се беше сторила увлекателна и интересна. Но не знам, ако я започна сега дали ще имам същото мнение.
eee

Re: Вечната Амбър!

Мнение от eee »

Аз съм я чела няколко пъти. Всеки път ме завладява. Но така и не ми стана ясно, след заминаването на Амбър в Америка има ли продължение романът?
Elinka

Re: Вечната Амбър!

Мнение от Elinka »

Чела съм и двете части и честно казано на мен много ми хареса.Поведението на геройнята е безкруполно през цялото време, също и поуките или както казва тя "Една жена никога не е доволна, ако мъжът, който я обича, не страда"...книжката е увлекателна и доста подробно разглежда психиката на жената в различни обстоятелства. Това разбира се е мое лично мнение, хареса ми също защото са преплетени различно трудни моменти от живота на всяка жена и мисля, че всеки би се припознал някаде :D :arrow: :| :cry:
Аватар
desiilieva
Мнения: 28
Регистрация: 19 август 2015, 17:50
Местонахождение: Sofia

Re: Вечната Амбър!

Мнение от desiilieva »

И аз съм я чела преди, но и на мен лично не ми допадна.
glavnata
Мнения: 1
Регистрация: 06 октомври 2015, 21:22

Re: Вечната Амбър!

Мнение от glavnata »

Прекрасна книга!
the_valkyrie
Мнения: 2
Регистрация: 25 май 2015, 13:56

Re: Вечната Амбър!

Мнение от the_valkyrie »

Здравейте, и аз не успях да я довърша тази книга, прекалено скучна и еднотипна ми е.

Грам не намерих за какво да се хвана....
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости