горчива луна

Въпроси и теми относно хартиени издания на книги
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
емил

горчива луна

Мнение от емил »

Здравейте,издирвам тази книжка,авторът е Паскал Брюкнер,моля ако някой има идея от къде може да се закупи да помогне.

Мерси предварително.
Моргана

Re: горчива луна

Мнение от Моргана »

Има ли нещо общо с филма на Роман Полански? Ако да, за мен също представлява голям интерес...
lk;kfv

Re: горчива луна

Мнение от lk;kfv »

Моргана написа:Има ли нещо общо с филма на Роман Полански? Ако да, за мен също представлява голям интерес...
Разбира се, че има - филмът е правен по книгата. С тази разлика, че в книгата има доста по-извратени моменти, които Полански е решил да спести, както и е решил да промени сюжетната линия на места (доста). Това е.
Моргана

Re: горчива луна

Мнение от Моргана »

Започвам и аз да я издирвам из Варна. Дано някой помогне виждайки темата.
Между другото, темата ти току що много ми помогна. Тъкмо щях да напиша, че отдавна си търся из антикварните книжарници "Ухание в мрака" от Джовани Арпино, пак заради любим филм, но не се бях сещала да проверя тук за автора. Има я със заглавие "Усещане за жена". Това е най-доброто, кето ми се случи днес, ...че и вчера. :)
Моргана

Re: горчива луна

Мнение от Моргана »

Само да кажа, че книгата се продава в момента като приложение към сп. Story.
lady-of-the-sea

Re: горчива луна

Мнение от lady-of-the-sea »

Пишете до издателство "Ентусиаст", то пусна второто издание на книгата, може да има още бройки в редакцията.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости