ПОЧИНА GOBLIN

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

ПОЧИНА GOBLIN

Мнение от Гост »

С дълбока скръб Ви съобщавам, че на 17.03.2008 г. след дълго и мъчително боледуване почина моят много добър приятел goblin! Всички тук, които го познавахме и сме прекарали безценни часове с книгите, които той сканира и редактира, нека си спомняме за него с благодарност. Вечна му памет! Светла
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Много тъжно :(
Светла му памет!
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

Ще те помним, Гоблине. Благодаря ти за неоценимата помощ, която ми оказа при поддръжката на библиотеката!
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

Подир някои вести, светът става по-тих и тъжен.

Вечна му памет!
Може и така да е, ...!
Аватар
Boman
Мнения: 89
Регистрация: 03 февруари 2007, 08:24

Мнение от Boman »

Мир на прахта му!
Дано това бъде последната тъжна новина в този форум!
Закон на Мърфи: ако мнението ми във форума може да бъде разбрано погрешно, то това ще стане!
Гост

Мнение от Гост »

Здравейте, приятели.

Единствената причина, поради която не писах тук навреме, е само...и само това, че все още не мога да повярвам, че го няма моят най-добър приятел!!!

На 17 март почина един от нашето братство - моят НАЙ-добър приятел: Цвятко Цветков. Във форума беше известен с Nick Name - "Goblin".

Петдесет и четири години са малко за край на един живот...Предостатъчни са за душевна и духовна зрелост...И със сигурност са повече от достатъчно, за едно почти 33-годишно приятелство!

На 25 април ще станат 40 дни, откакто загубих най-добрия си приятел, с когото споделяхме всичко, което ни вълнуваше, а родителите му са ми като втори майка и баща...

Нека на този ден да си спомним за него, и да го поменем с Добро, и само с Добро!

Благодаря Ви!
Светле, благодаря ти!

Сергей Петров гр. Плевен
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости