размествания в подравняването

Ако нещо по страниците (съдържание, оформление) не е наред...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
~!@#$%^&*()_+

размествания в подравняването

Мнение от ~!@#$%^&*()_+ »

на доста места се забелязват размествания

например, когато се гледа списъка на даден автор, произведенията в началото, докато го има менюто в ляво, са малко по-навътре от тези след менюто
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: размествания в подравняването

Мнение от Борислав »

~!@#$%^&*()_+ написа:на доста места се забелязват размествания

например, когато се гледа списъка на даден автор, произведенията в началото, докато го има менюто в ляво, са малко по-навътре от тези след менюто
С кой браузър става така? Би ли пробвал и с друг, ако можеш?
~!@#$%^&*()_+

ie 6

Мнение от ~!@#$%^&*()_+ »

ie 6
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: ie 6

Мнение от Борислав »

~!@#$%^&*()_+ написа:ie 6
Е, тогава, няма проблеми. Съществуват доста по-добри браузъри, не знам защо въобще се мъчиш с него.

По принцип сайта трябва да върви без проблеми на всички браузъри (текстови или графични), но основно го гледам през Файърфокс на Линукс и затова това ми е мерилото. Ако нещо е добре на Файърфокс, а на MSIE - не, не бих тръгнал да го оправям. Не искам да поощрявам хората да ползват МСИЕксплорър.
~!@#$%^&*()_+

Мнение от ~!@#$%^&*()_+ »

твое право си е да си поддържаш форума както искаш, и да харесваш каквито си искаш недоделки, никой не може да ти го отнеме :wink: .
особено щом те кефи над 90% от хората, дето не искат да си слагат разни допълнителни боклуци по компютрите да имат проблеми :(
5ко

Мнение от 5ко »

~!@#$%^&*()_+ написа:твое право си е да си поддържаш форума както искаш, и да харесваш каквито си искаш недоделки, никой не може да ти го отнеме :wink: .
особено щом те кефи над 90% от хората, дето не искат да си слагат разни допълнителни боклуци по компютрите да имат проблеми :(
Никой не може да ме накара насила да си слагам Уиндос, който или да плащам, или да крада.

Особено щом като има модерни, стабилни, сигурни и красиви свободни програми (Firefox), всеки може безплатно да си ги изтегли, инсталира и ползва, включително в Уиндос.
5ко

Re: -

Мнение от 5ко »

Този сайт е всичко друго освен обективен. Нека видя някой, който успее да инсталира MSIE6 на sx486 - че то win98 не тръгва, пробвал съм; това за spyware е върхът на тъпотията: ми да, Firefox не може да попречи на някой насила да си инсталира spyware, ама и Опера не може, а MSIE направо ги инсталира; за комбината Гугъл-Опера и дали безрекламната Опера е spyware още ще се изпише.

Но дори и инсинуациите да бяха верни, основното качество на Firefox, до което останалите въобще не се и опитват да го настигнат, е свободата http://en.wikipedia.org/wiki/Free_software.

Така че няма какво да му гледаме. Никой не е длъжен да ги ползва, нито Firefox, нито "Моята библиотека". --Петко
Гост

Мнение от Гост »

5ко бе, чети.
5ко не чете.
5ко бе учи,
5ко пак не ще.

мс са ги написали съвсем ясно изискванията за вин98 - 486 DX2.

обаче чукча (5ко) писател, 5ко не читател и за това мс са му виновни, че не е могъл да инсталира 98-цата на 486sx.
~!@#$%^&*()_+

Re: -

Мнение от ~!@#$%^&*()_+ »

5ко написа:Но дори и инсинуациите да бяха верни, основното качество на Firefox, до което останалите въобще не се и опитват да го настигнат, е свободата http://en.wikipedia.org/wiki/Free_software.
точно така.
както казва свети дик столман:
"не е важно софтуера да е качествен, важното е да е свободен"
:evil: :evil: :evil:
5ко

Re: -

Мнение от 5ко »

Най-добре си намерете друг форум за избиване на комплексите си. Дерзайте. :? :? :?
Аватар
bansh
Мнения: 5
Регистрация: 20 март 2006, 17:49
Връзка:

Мнение от bansh »

Защо спорите за дивотии? Идеален софтуер няма.
Всеки да си ползва каквото иска - с все плюсовете и минусите му... но да не се жалва.

Мисля, че тук ставаше въпрос за литература, все пак?

П.П. АЗ съм пускал Win98 на 486 DX4 100.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости