Архивът с книги

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Архивът с книги

Мнение от SecondShoe »

Възможно ли е архивът с книги да се качи на някое безплатно място откъдето да може да се изтегли? Добре е повече хора да го имат тъй като без него не може да се направи мирор на библиотеката, а в момента поне на мен ми е невъзможно да го изтегля оттук. Примерно може да се прекачва наново на всеки няколко месеца за да се поддържа актуален. Ето списък с подходящи хостинги http://copylog.blogspot.com/2005/11/big ... sting.html .
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Архивът с книги

Мнение от Борислав »

SecondShoe написа:Възможно ли е архивът с книги да се качи на някое безплатно място
Ще помисля, като ми остане време и за това.
Аватар
Parsifal
Мнения: 17
Регистрация: 14 декември 2006, 02:36

Мнение от Parsifal »

Относно архивът ( но не този за сайта а другият, който е просто обикновен архив на книгите ) бих искал да сваля цялата библиотека текстовете но няма такъв архив.

Въпрос до админа - няма ли повече да правиш такъв архив или ако има но е на друг хост моля дай линк.
доктор дулитъл

някои идеи за архива

Мнение от доктор дулитъл »

в момента архива се съхранява централизирано. това може да се промени, като например се ползва някой от моделите за разпределено съхранение (и развиване), например чрез гит (GIT).
По този начин библиотеката ще се съхранява на много места, а и всеки заинтересован ще си има локално копие. Ремонта на книгите ще е улеснен.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Преди 10 дни предложих американски хостинг за архива, пратих фтп и пароли. Още чакам отговор.
George

Американски хостинг

Мнение от George »

SecondShoe, библиотеката се хоства в САЩ в момента.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Тя нека да си се хоства в САЩ, аз съм предложил хостинг за файловете с архива и др.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости