Сваляне на сайта за около два дни

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Сваляне на сайта за около два дни

Мнение от Борислав »

Целия сайт беше недостъпен за около 54 часа. Извинявам се за това!

Оказа се, че било забранено да имам инсталиран брояч, отчитащ посещаемостта на страниците. Предполагам, че отскоро са го въвели това правило.
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

аз се бях изпопритеснил. хубаво, че всичко е наред и проблема е бил от техническо естество
Аватар
ivand58
Мнения: 55
Регистрация: 03 юли 2007, 21:53

Мнение от ivand58 »

нт написа:аз се бях изпопритеснил. хубаво, че всичко е наред и проблема е бил от техническо естество
Ами то когато обяснението на причината включва думите "забрана/забранено", то май изобщо не става дума за техическа причина :roll:
Радостно е, че все пак не са били онези с качулките и автоматите, дето налитат на компютрите в Българско. Поне този път, а какво ни очаква насетне ... В тази връзка все се сещам за разказа "2018" с неизвестен автор, но преведен и локализиран от Григор Гатчев (Grigor Gatchev). Който го е пропуснал, нека го прочете на http://www.gatchev.info/blog/?p=294 . Даже бих предложил да се сложи в библитеката ... на предната лавица и с големи мигащи червени букви :idea:
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости