Джеймс Клавел...

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Dorianiz

Джеймс Клавел...

Мнение от Dorianiz »

Изключително полезен сайт... Всичко тук ми харесва, страхотно е, но бих обърнал внимание на факта, че романи на Джеймс Клавел практически липсват. Не знам дали не е нахално да моля за помощ относно намирането на произведения от този автор, но какво друго ми остава?... Как можем да се сдобием с тях? Може ли някой да помогне? Благодаря ви...
Аватар
nqgolova
Мнения: 63
Регистрация: 15 август 2006, 17:47
Връзка:

Мнение от nqgolova »

Всичко тук ми харесва, страхотно е, но бих обърнал внимание на факта, че романи на Джеймс Клавел практически липсват.

Идеята за Джеймс Клавел ми допада. С удоволствие бих прочела отново някоя негова книга. Dorianiz, имаш ли впредвид някое конкретно заглавие?
Аватар
ivand58
Мнения: 55
Регистрация: 03 юли 2007, 21:53

Мнение от ivand58 »

ами от доста време се подготвя ШОГУН (чакам го с нетърпение)
Гост

Мнение от Гост »

еми хванете се и я свършете работата, на готово и баба знае.
то и аз не съм сканирал нищо, ама се опитвам да помагам с каквото мога
Dorianiz

Мдааа...

Мнение от Dorianiz »

Ако можех да помогна щях да го направя. Онзи ден в интернет намерих много книги на Клавел- Шогун (нея я имам на книга), Гай-джин (също, но на английски), Тай- Пан, Вихрушка, Цар плъх и още няколко ако не се лъжа... Кажете ми как да добавя тези файлове към библиотеката? Как мога да го направя? Джеймс Клавел си заслужава усилията, така че помагайте...
Аватар
nqgolova
Мнения: 63
Регистрация: 15 август 2006, 17:47
Връзка:

Мнение от nqgolova »

След като приключа с книгата,която в момента сканирам, започвам "Цар плъх". Едно време ми беше любима. А книги на английски не можеш да качваш в библиотеката. Тук книгите са само на български.
Аватар
MikoBG
Мнения: 64
Регистрация: 13 февруари 2007, 02:30

Мнение от MikoBG »

Първи том на Шогун е готов, а втори до стр.200. За съжаление намам книгата, а чакам kuivliev да сканира останалото. :oops:
Аватар
ivand58
Мнения: 55
Регистрация: 03 юли 2007, 21:53

Мнение от ivand58 »

MikoBG написа:Първи том на Шогун е готов, а втори до стр.200. За съжаление намам книгата, а чакам kuivliev да сканира останалото. :oops:
Ами дай го първия том, за да го редактираме (да погледнем за грешки) ... пък втория - когато му дойде времето?

и още нещо - скъпи ми Dorianiz, като казваш, че си намерил нещо (Шогун) в нета, пусни барем едно линкче? Щото иначе какво от туй че си го намерил, дето се вика "каква ни е файдата"? Затова бъди така любезен и ни кажи где намери текстовете :-)
Гост

Мнение от Гост »

Свалих ги през АйСиКю... Знаете ли как става там? И в ввв.демоноид.ком има много материал...
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

ivand58 написа:Ами дай го първия том, за да го редактираме (да погледнем за грешки)
Ето го първия.

Добавка (2007-07-24 07:18): Компресирах го.
Последната и единствена промяна е направена от Борислав на 24 юли 2007, 08:18.
Аватар
ivand58
Мнения: 55
Регистрация: 03 юли 2007, 21:53

Мнение от ivand58 »

Алилуля, идеално! Дръпнах го, жалко че не беше архивиран, но изглежда съм дръпнал наистина целия ;-)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости