Теглене на книги от Читанка

Въпроси, отговори и съвети за четенето на текстове със и без достъп до Мрежата.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
viksana
Мнения: 1
Регистрация: 11 януари 2018, 10:00

Теглене на книги от Читанка

Мнение от viksana »

Здравейте! Отскоро (всъщност от вчера) имам Pocketbook Touch HD 2. Досега не съм имала ел.четец, нито познавам такива хора, затова тази област ми е доста непозната. Въпросът ми е мога ли да си тегля книги директно от Читанка, защото например си изтеглих от BooksBg.org, а сайтът на читанка дори не ми го отваря.
Аватар
summer-knight
Мнения: 133
Регистрация: 13 август 2015, 17:22

Re: Теглене на книги от Читанка

Мнение от summer-knight »

Здравейте, има тема "проблеми със сайта". Струва ми се, че темата ви е за там. Също е много важно да изпишете точно съобщението за грешка, защото "не работи" е доста общо и никак не помага.
silvia1
Мнения: 2
Регистрация: 12 януари 2018, 21:46

Re: Теглене на книги от Читанка

Мнение от silvia1 »

viksana написа:Здравейте! Отскоро (всъщност от вчера) имам Pocketbook Touch HD 2. Досега не съм имала ел.четец, нито познавам такива хора, затова тази област ми е доста непозната. Въпросът ми е мога ли да си тегля книги директно от Читанка, защото например си изтеглих от BooksBg.org, а сайтът на читанка дори не ми го отваря.

И при нас, със същия четец се получава същия проблем- когато се опиташ да влезеш в сайта изписва SSL handshake failed.
silvia1
Мнения: 2
Регистрация: 12 януари 2018, 21:46

Re: Теглене на книги от Читанка

Мнение от silvia1 »

silvia1 написа:
viksana написа:Здравейте! Отскоро (всъщност от вчера) имам Pocketbook Touch HD 2. Досега не съм имала ел.четец, нито познавам такива хора, затова тази област ми е доста непозната. Въпросът ми е мога ли да си тегля книги директно от Читанка, защото например си изтеглих от BooksBg.org, а сайтът на читанка дори не ми го отваря.

И при нас, със същия четец се получава същия проблем- когато се опиташ да влезеш в сайта изписва SSL handshake failed.
Открих начина да свалям книги директно на четеца. В адресната лента вместо https въвеждам http//www.chitanka.info и се получава.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости