Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Аватар
Century
Мнения: 7
Регистрация: 02 декември 2015, 23:04
Местонахождение: Sofia

Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

Мнение от Century »

Номад е посочил , че книгата се планува за сканиране , има ли някакви изгледи това да стане скоро ? Претърсих всички възможни пазари , книжарници и сайтове за обяви и никъде не се намира , освен това БАРД не плануват преиздаване на това произведение ! :( Някой може ли да ми каже от къде може да се закупи поредицата или поне някаква информация за плануваното сканиране на романа ?

Благодаря и поздрави !
Гост

Re: Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

Мнение от Гост »

Виж има един книжар на 5-те кьошета,точно на спирката на трамвай номер 6. Ако не мога да си намеря нещо,заръчвам му го на него и ми го намира.
sunabouzu
Мнения: 52
Регистрация: 11 декември 2010, 01:59

Re: Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

Мнение от sunabouzu »

Ако си от София на пл. Славейков има всичко.
Иначе докато я търсиш може да гледаш сериала.
Аватар
Century
Мнения: 7
Регистрация: 02 декември 2015, 23:04
Местонахождение: Sofia

Re: Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

Мнение от Century »

Знаете от личен опит и вие , че сериалите и филмите са бледо копие на авторското виждане от първо лице :) винаги чета и после гледа ако нещо се филмира на големият екран ! Мерси за препоръката но на Славейков не го намерих , но за тази книжарница на Петте кьошета изобщо не се сетих да питам ... Мерси !
Аватар
Century
Мнения: 7
Регистрация: 02 декември 2015, 23:04
Местонахождение: Sofia

Re: Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

Мнение от Century »

Намерих всичките 4ри книги на автора , така , че когато ми върнат устройството , ще ги сканирам и 4те стига Номада да няма нищо на против ! :)
Аватар
NomaD
Мнения: 200
Регистрация: 10 март 2007, 19:39

Re: Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

Мнение от NomaD »

Книгите (и четирите) са сканирани и се работи по тях. Първата е практически готова, втората също е пред финалната права. До няколко дена и двете ще бъдат обновени в статус "Проверени". Третата и четвъртата книга ще почакат съответно една и две години преди да бъдат предложени в Читанка за качване.
Изображение
Аватар
Century
Мнения: 7
Регистрация: 02 декември 2015, 23:04
Местонахождение: Sofia

Re: Левиатан се пробужда - Джеймс С. А. Кори

Мнение от Century »

Благодаря за отговора , значи няма да се занимавам с инициатива да ги сканирам , а по между другото на феновете на автора мога да кажа че разбрах случайно и на 100% че Левиатан се пробужда я има на склад в БАРД и всеки може да си я вземе , имат бройки които залежават в БАРД , освен това установих че я има и кингата в книжарница Ciela – Сити Център София днес я видях , но тъй като си ги купих и ги имам , просто от любопитство днес бях на кино и видях ,че ги има всичките книги там ! Който търси все още , ще се зарадва ! :)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости