търся заглавие на любовно-фантастичен роман

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
meridea
Мнения: 2
Регистрация: 14 юни 2011, 12:35

търся заглавие на любовно-фантастичен роман

Мнение от meridea »

не помня името на автора и заглавието на книгата, но помня сюжета.

Главният герой е млада жена от раса, която през жизнения си цикъл преживява няколко трансформации.
Студентският и живот внезапно прекъсва и тя е принудена да бяга и да се крие от ръцете на същите убийци, който са убили и баща й заради ценна информация.
След като изчерпва финансите си, последната и надежда остава постъпването като техник на космически кораб на раса който не общува с жени.
Стресът на който е подложена я хвърля преждевременно в трансформация, който и позволява да се престори на мъж и тя постъпва във флота.
След което се влюбва в един от командирите на кораба, което доста усложнява прикритието и на мъж.

Не съм сигурна дали съм чела книгата на руски или български език, но в секцията на читанка за фантастика и фентъзи не я откривам.
дано някой се сети за нея, благодаря предварително :)
Key15
Мнения: 1
Регистрация: 04 май 2015, 19:27

Re: търся заглавие на любовно-фантастичен роман

Мнение от Key15 »

Автор Олга Гусеинова, а книгата е "Когда нет выбора". Чела съм я само на руски език.
meridea
Мнения: 2
Регистрация: 14 юни 2011, 12:35

Re: търся заглавие на любовно-фантастичен роман

Мнение от meridea »

Благодаря :)
Открих я . Наистина нищо нейно не е превеждано на български.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости