търся книга...

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
данди
Мнения: 4
Регистрация: 21 март 2015, 21:52

търся книга...

Мнение от данди »

Здравейте! Търся една детска книга, която съм чела къс средата на 80-те години. Заглавието май беше Светулковци, авторът Ян Марчишек. Историята е за живота на семейство светулки. Това си спомням, дано е правилно. Благодаря предварително за помощта. Даниела Стефанова
данди
Мнения: 4
Регистрация: 21 март 2015, 21:52

Re: търся книга...

Мнение от данди »

Наистина ли никой не е чувал за тази книга? Моля, кажете ми как мога да я намеря?
Аватар
plqsak
Мнения: 25
Регистрация: 10 декември 2012, 22:38

Re: търся книга...

Мнение от plqsak »

Какво да ти отговоря - чувала съм я, ама я нямам. Книгата е стара, не се продава даже и из антикварните магазини. Значи ти остава да ровип из нета - аз това направих и почнах от библиотеките на няколко града в които имам познати. Открих я в русенската библиотека. Ще поплача от твое име на приятелите си там, да речем ще я вземат и сканират - но Читанка е място, където книги се качват след обработка, а детските на мен лично не са ми приятни за работа. Та ще е хубаво, ако можеш да я поемеш за правене. Разбира се, не мога да се обвържа и със срокове - все пак ангажирам трети човек.
данди
Мнения: 4
Регистрация: 21 март 2015, 21:52

Re: търся книга...

Мнение от данди »

Благодаря ти много! Бях загубила надежда, че някога ще мога да я открия, но сега съм страшно доволна, че един ден ще я имам. Тази книжка е един много хубав спомен от детството ми. Моля те, обясни ми точно каква е процедурата със сканиране и т.н. Аз намерих сайта ви от скоро и незнам как действате. Какво трябва да направя?
Аватар
plqsak
Мнения: 25
Регистрация: 10 декември 2012, 22:38

Re: търся книга...

Мнение от plqsak »

Приятелите ми казаха, че ще я потърсят в русенската библиотека, когато са готови ще я качим в Ателието. На обясненията не им е тук мястото, опитах с лично съобщение, но ми казва няма такъв потребител, така че потърси си инфо из самата Читанка, всички въпроси по отношение корекцията на книги са разгледани.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости