Имам нужда от (не)стандартен преводач от английски

Това е място, където имате възможност да пускате ваши преводи, или да информирате за прогреса на неща, които превеждате в момента — сами или в сътрудничество с други хора.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
dorzo
Мнения: 1
Регистрация: 15 декември 2014, 12:42

Имам нужда от (не)стандартен преводач от английски

Мнение от dorzo »

Здравейте.Искам да купя книгата http://www.amazon.com/Salad-Bar-Beef-Jo ... 096381091X.
Тъй като не съм добре с английския имам нужда от преводач.Тъй като превода ще е за лично ползване предлагам за по-лесно и ако е възможно по-евтино да направите превода на запис на диктофон.Така мисля че се избягва досадното писане и е един вид четете на глас:-)Може и да е по-трудно-незнам!Ако има някой желаещ моля да пише.
lilito

Re: Имам нужда от (не)стандартен преводач от английски

Мнение от lilito »

Здравейте,

на мен ще ми е интересно да направя превод на книгата. Може да се свържете с мен на имейл
lilito.dimitrova[маймунско а]gmai[ . ]com за повече подробности.

Поздрави
merrym

Re: Имам нужда от (не)стандартен преводач от английски

Мнение от merrym »

Здравейте.
Занимавам се с преводи на книги, имам опит като преводач, както и образование - филология и магистратура преводач-редактор с английски език. Ако решите, мога да ви преведа книгата. Мейлът ми е marielasv[маймунско а]abv[точка]bg. Пишете ми, ако се интересувате.
Симона

Re: Имам нужда от (не)стандартен преводач от английски

Мнение от Симона »

Здравейте,ако не е късно и аз бих искала да предложа услугите си.Превеждала съм доста текстове и би ми било приятно да преведа и книгата :) Ако имате интерес,пишете ми на still_dirrty5[маймyнско а]abv[ . ]bg
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост