Защо не се обновява страницата 'Ново в библиотеката'?

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
plamtp
Мнения: 2
Регистрация: 11 ноември 2014, 22:16

Защо не се обновява страницата 'Ново в библиотеката'?

Мнение от plamtp »

Не видях някой да е поставил този въпрос, затова ще попитам. Защо не се обновява страницата 'Ново в библиотеката' след 1 ноември 2014г? До този ден всичко беше наред, но след това всеки ден проверявам и резултатът е един и същ - дата на новопостъпили книги 1 ноември. Не вярвам за 12 дни да не е постъпила нито една нова книга. Възможно ли е само при мен да е така? Извинявам се ако мястото на този въпрос не е тука, но не зная къде на друго място да го поставя.
zelenkroki
Мнения: 88
Регистрация: 06 юли 2010, 14:01
Местонахождение: Трявна
Връзка:

Re: Защо не се обновява страницата 'Ново в библиотеката'?

Мнение от zelenkroki »

Защо…?
е най-чудесното питане!
Ето готов отговор, независимо, че е отговор на малко по-различен въпрос „защо“.

:) :(
По-добре късно, отколкото още по-късно!
plamtp
Мнения: 2
Регистрация: 11 ноември 2014, 22:16

Re: Защо не се обновява страницата 'Ново в библиотеката'?

Мнение от plamtp »

С риск да се изложа, но нищо не разбрах от отговора на zelenkroki. Искам да поясня, че не става дума за книга, която съм качил аз, но не се появява в 'Ново в библиотеката'. Да разбирам ли, че след 1 ноември в Читанка не се е появила нито една нова книга или произведение? Това просто не е за вярване.
Endymion
Мнения: 101
Регистрация: 05 септември 2008, 12:39

Re: Защо не се обновява страницата 'Ново в библиотеката'?

Мнение от Endymion »

Може да не вярваш, но е така.
Страницата „Ново в библиотеката“ се генерира автоматично така че няма вариант да не се обнови при качване на нови книги. Ако толкова искаш нещо ново може да прегледаш ателието.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости