Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
cuplata
Мнения: 2
Регистрация: 20 ноември 2012, 10:26

Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от cuplata »

В книгата се разказва за жена с дете - момче, която се връща в родния си град. Съпругът й е измамил хора и тя е останала без пари. Среща се с един мъж, който е загубил жена си и детето си. Той отворя киносалон. Има двама братя. В началото не иска да й помогне. Но после се влюбват.
Не се сещам нито как се казва книгата, нито авторката. Ако някой знае, моля да пише. Благодаря предварително!
asayva
Мнения: 17
Регистрация: 21 декември 2010, 16:23

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от asayva »

http://chitanka.info/book/4538-znojni-synishta
Сюзън Елизабет Филипс - Знойни сънища
cuplata
Мнения: 2
Регистрация: 20 ноември 2012, 10:26

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от cuplata »

Благодаря Ви!
athina
Мнения: 5
Регистрация: 08 март 2016, 19:44

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от athina »

В книгата се разказва за внучката на богата фамилия,която на едно парти е изнасилена и изчезва. След години се завръща и предявява за наследстото си,което се ръководи от баба и. Тя наема дедектив да докаже че това е отдавна изчезналата и внучка.Дейността се развива и в Хон-Конг,където баба и я изпраща да ръководи част от клона на бизнеса на фамилията. На края се доказва че тя е изченалата внучка, но след доста интриги. Благодария....... След почти една година имах надежда че все някой ще може да ми помогне със някаква информация за търсената от мен книга, но май се оказа доста трудно но все пак се надявам че някой от някъде ще може да ми помогне...... Благодария
Последната промяна е направена от athina на 2. Мнението е било променяно 2 пъти.
athina
Мнения: 5
Регистрация: 08 март 2016, 19:44

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от athina »

Май е доста трудна за откриване тази книга.... имах надеждата че някой ми помогне с някаква информация.
zs
Мнения: 1
Регистрация: 14 март 2016, 00:26

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от zs »

Да не е "Седмата луна" от Мариус Габриел
athina
Мнения: 5
Регистрация: 08 март 2016, 19:44

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от athina »

Не, те е тя. Но Ви благодария. От даста години я търся, но за сега безникакъв резултат.
athina
Мнения: 5
Регистрация: 08 март 2016, 19:44

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от athina »

Някаква помощ за търсената от мен книга.... явно не е преиздавана скоро и за това май е доста трудно да я намеря.
athina
Мнения: 5
Регистрация: 08 март 2016, 19:44

Re: Търся книга която четох, но не помня как се казва!

Мнение от athina »

Някой с идея за книгата която търся от доста ....време.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости