Библиотека на ужаса

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
deadface
Мнения: 74
Регистрация: 13 май 2007, 23:49
Връзка:

Библиотека на ужаса

Мнение от deadface »

Ако обичате да четете ужаси или искате да научите повече за любимите ви писатели на ужасите, посетете "Ужасът върху лист хартия".
Вътре ще откриете богата информация за издавани и неиздавани книги на ужаса, както и линкове за стотици романи и разкази на български и английски език от автори като Стивън Kинг, Дийн Kунц, Kлайв Баркър, Х. Ф. Лъвкрафт, Едгар Алан По, Ричард Леймън, Греъм Мастертън, Лоръл Хамилтън, Ан Райс, Ричард Матисън, Робърт Маккамън, Дан Симънс, Брам Стокър и мн. др.
Последната и единствена промяна е направена от deadface на 23 март 2008, 04:16.
Morella
Мнения: 5
Регистрация: 08 юни 2007, 23:43

Мнение от Morella »

Та половината от тях нямат нищо общо помежу си като стил :shock:
Аватар
MikoBG
Мнения: 64
Регистрация: 13 февруари 2007, 02:30

Мнение от MikoBG »

Намери по-сериозен хостинг. Линка ти не се отваря от чужбина!
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Хостинга си е сериозен, но е достъпен само от България. Намери си БГ прокси за да го отвориш.
Аватар
MikoBG
Мнения: 64
Регистрация: 13 февруари 2007, 02:30

Мнение от MikoBG »

SecondShoe написа:Хостинга си е сериозен, но е достъпен само от България. Намери си БГ прокси за да го отвориш.
Не мога да се съглася с теб. Според мен поне 15-20% от посетителите тук не са в България. Ако Борислав качи "Моята библиотека" там, доста хора ще търсят проксита! А и колко ще се справят! Но това се отнася не само за този сайт! Смешно жалко е такова деление и няма нищо сериозно в него! :(
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Напротив делението има много сериозен финансов оттенък. Хората нямат пари за външен трафик, а и са преценили че съдържанието ще се ползва главно от потребители в България. Който плаща, той поръчва музиката.
Аватар
нт
Мнения: 176
Регистрация: 04 февруари 2007, 01:53

Мнение от нт »

Интернет, който нито е интер, нито е нет. Това е безсмислено.
Такова чудо не знам дали има някъде другаде по света, но със сигурност е световно несериозно. Че то ако е така, аз мога да си шерна тука една директория на единия комп и тя ще се вижда от другия през кроснатия кабел. Пък ще ви пусна тука адресчето и ще ви разкажа какво съм шернал :D
deadface
Мнения: 74
Регистрация: 13 май 2007, 23:49
Връзка:

Мнение от deadface »

Линкът временно не работеше, но вече е оправен ;)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости