Призив за малко помощ от работещи мъже(!!!)

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Vk16
Мнения: 1
Регистрация: 07 ноември 2013, 12:38

Призив за малко помощ от работещи мъже(!!!)

Мнение от Vk16 »

Здравейте

Не съм сигурен не нарушавам ли правилата на форума, извинявам се предварително, ако е така.

Пиша ви с молба за малко помощ с проучване за магистърската ми теза. Проучването ми засяга остракизма на работното място и е абсолютно анонимно. В момента събирам данни чрез анкета и много ще се радвам, ако работещите мъже (!!!) тук отделят пет минути, за да я попълнят.

Анкетата се попълва онлайн и е преведена на български. Целта на проучването не е комерсиална, а чисто академична. Събраните данни ще помогнат за по-голяма яснота и прецизност на резултатите. Можете да попълните анкетата на този адрес:


http://goo.gl/YEUgJw

Благодаря ви за отделеното внимание!

Поздрави,

V
Wallküre
Мнения: 22
Регистрация: 08 януари 2012, 03:48

Re: Призив за малко помощ от работещи мъже(!!!)

Мнение от Wallküre »

Здравей Vk16!

Стана ми интересна анкетата ти и дори помолих брат ми да я попълни:) Би ли ми обяснил какво точно означава "остракизъм" в контекста на съвременните междуколегиални отношения? За първи път срещам това понятие в тази употреба и понеже не го разбирам напълно, реших да те запитам като специалист? Ако ми обясниш, ще съм ти много благодарна.

П.П. Развивам се в съвсем друга област, затова не се безпокой, че мога да ти "открадна" темата, идеята и т. н. Питам с чисто познавателна цел.

Желая ти удовлетворяваща работа по текста и успех на защитата, както и след нея!
notman
Мнения: 215
Регистрация: 21 февруари 2012, 19:30

Re: Призив за малко помощ от работещи мъже(!!!)

Мнение от notman »

„Стройтелство“

Не те ли е срам? В контекста на предходния отговор - като си тръгнал да използваш сложни думички като „остракизъм“, защо не се постара преди това да научиш по-простите - като „строителство“ например?
Тъй като отговарям на критериите ти, попълних анкетата, но ако зависеше от мен - не си за висше образование с тоя правопис.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости