Rating 0

Проблем със сйата?

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.

Проблем със сйата?

Мнениеот shivikova » 24 май 2013, 17:09

Защо не може да се отваря сайта? Проблем ли има?
shivikova

Re: Проблем със сйата?

Мнениеот shivikova » 24 май 2013, 17:46

Някой друг има ли проблем?
shivikova

Мнениеот blabla » 24 май 2013, 18:38

И аз имам проблем. Не мога да отварям например поотделно главите на книгите Хари Потър. Пробвах и с пълния текст но пак не става... :(
blabla

Мнениеот shivikova » 24 май 2013, 20:35

Вечв всичко е наред!!!
shivikova

Мнениеот Victor » 24 май 2013, 23:03

Не съм чак толкова придирчив, особено откак навърших 45 години, но чудна работа, все още ми правят впечатление разбърканите букви, като например това в темата: "сйата".. Мисля си, може пък да съм изостанал от времето, от хората, предполагам си, че като човек седне да пише нещо, особено пък публично, преди да го прати, сиреч публикува, да го прочете веднъж, да види какво е написал, пък тогава да го публикува. Инсталирах един нов браузър, баш съвсем съвременен, рекох си, наистина съм изостанал, като работя със софтуер отпреди 10 и кусур години, наистина, ударил съм една водка, но я да вляза с тоя нов браузър във форума на "Моята библиотека", да видя форум, това онова...
А проблеми, Шивикова, има, няма как да е без проблеми, защото, представете си, ако всичко е без проблеми, какво ли ще бъде? И мисля си сега, ей така, както съм се отпуснал и разконцентрирал, като на вас не ви се отваря сайтът, само форумът ли ви се отваря?
SY, Victor from http://bezmonitor.com
shivikova написа:Защо не може да се отваря сайта? Проблем ли има?
Victor

Местонахождение: София

Обратно към Потребителски въпроси

• Подобни теми
    отговори
    прегледи
    Последно мнение