Търся заглавието на книга

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
pradjapati
Мнения: 3
Регистрация: 25 май 2010, 01:37
Местонахождение: София

Търся заглавието на книга

Мнение от pradjapati »

Казаха ми за една книга която се разказва за учители от Хималаите. Една експедиция съставена от учени достига до труднодостъпна местност която се намира на границата на Непал и Индия. С тях осъществяват контакт общност до която достигат само хора които те допускат, защото могат да се сливат с околната среда. В реален план те не се крият, но са недостижими, защото нивото им на духовно развитие е много по-високо от това на членовете на експедицията и няма съвместимост която да доведе до плюсове. Това е разказ на един от експедицията който преминавайки необходими фази на развитието си става член на общноста. Те владеят телепортация и я обясняват като синхронизация на трептенията на атомите на тялото с тези на физическия обект през която преминават и че това е въпрос на ниво на комуникация с физическото аз на индивида. Това е способност която е заложена у хората. Книгата е написана от член на експедицията. Съжалявам, но може и да има много неточности в обяснението ми. Ако можете да ми помогнете да открия заглавието на книгата ще ви бъда безкрайно признателен.

Благодаря за вниманието
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости