Ейдриън Чайковски

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Заключена
Skatol
Мнения: 2
Регистрация: 20 ноември 2012, 11:12

Ейдриън Чайковски

Мнение от Skatol »

Здравейте... нов съм и нямам представа от порядките и правилата на този форум, но искам да попитам, и евентуално да задам рикуест на хората, отговорни за качването на книги, ако може да видят как стоят нещата с поредицата на този пич - Ейдриън Чайковски - "Сянаката на умелите". Имам всичко излязло от бард, но от половин година вече ми е адски трудно да използвам хартиени книги за развлечение. Ако подобна тема с подобен рикуест съществува, моля затрийте тази и ми линкнете редната, за да знам какво се е дискутирало. Поздрави на всички :)
dodolion
Мнения: 5
Регистрация: 14 януари 2012, 02:58

Re: Ейдриън Чайковски

Мнение от dodolion »

Skatol написа:Здравейте... нов съм и нямам представа от порядките и правилата на този форум, но искам да попитам, и евентуално да задам рикуест на хората, отговорни за качването на книги, ако може да видят как стоят нещата с поредицата на този пич - Ейдриън Чайковски - "Сянаката на умелите". Имам всичко излязло от бард, но от половин година вече ми е адски трудно да използвам хартиени книги за развлечение. Ако подобна тема с подобен рикуест съществува, моля затрийте тази и ми линкнете редната, за да знам какво се е дискутирало. Поздрави на всички :)
Всички очакваме първите три книги да бъдат качени, но явно няма кой да ги сканира.
бат Баян

Re: Ейдриън Чайковски

Мнение от бат Баян »

Skatol написа:Здравейте... нов съм и нямам представа от порядките и правилата на този форум, но искам да попитам, и евентуално да задам рикуест на хората, отговорни за качването на книги, ако може да видят как стоят нещата с поредицата на този пич - Ейдриън Чайковски - "Сянаката на умелите". Имам всичко излязло от бард, но от половин година вече ми е адски трудно да използвам хартиени книги за развлечение. Ако подобна тема с подобен рикуест съществува, моля затрийте тази и ми линкнете редната, за да знам какво се е дискутирало. Поздрави на всички :)
Не забравяй да ни сенднеш ансвера на твоя рикуест, защото има мени пийпълс, които ще са много хепи да го ъндърстенднат. :wink:
Аватар
Alegria
Мнения: 102
Регистрация: 15 септември 2008, 13:31

Re: Ейдриън Чайковски

Мнение от Alegria »

Заключ. :evil:
Заключена

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости