Л.Р. Хабърд

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
tigereye
Мнения: 3
Регистрация: 13 май 2010, 20:57

Л.Р. Хабърд

Мнение от tigereye »

Някой няма ли книгите от Декалогията Мисия Земя? В Читанка са качени само част, а ми се иска да си събера цялата поредица.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: Л.Р. Хабърд

Мнение от drackon »

Имам ги, няма кой да ги обработи...
Аватар
hammster
Мнения: 79
Регистрация: 08 юли 2006, 20:24
Местонахождение: София
Връзка:

Re: Л.Р. Хабърд

Мнение от hammster »

И аз ги имам, но не се наемам със сканирането защото книгата е на "Вузев" малък формат ( като на Пратчет) и краищата/началото на редовете влиза много навътре в сгъвката на книгата. Поради тази причина разпознаването ще е некоректно поне на 25% и ще трабва да се дописва на ръка. Друг е въпросът ако някой се съгласи да "разколачи" книгата на отделни страници. :shock:
Въпреки това съм готов да опитам... ако има кой да сканира ЕДНА книга.
С пари можеш да купиш книга, но не и знание.
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Л.Р. Хабърд

Мнение от Бам Бам »

Ако ги затиснеш отгоре с някое дебело стъкло и ги снимаш с фотоапарат ще стане, но според мен не си заслужават усилията заради сектант като Л.Р. Хабърд.
Аватар
hammster
Мнения: 79
Регистрация: 08 юли 2006, 20:24
Местонахождение: София
Връзка:

Re: Л.Р. Хабърд

Мнение от hammster »

И според мен, с мъка стигнах до третата част и се отказах.
С пари можеш да купиш книга, но не и знание.
Rachido4x4
Мнения: 1
Регистрация: 02 ноември 2012, 21:41

Re: Л.Р. Хабърд

Мнение от Rachido4x4 »

Голяма загуба си е .
И все пак ако я имах цялата декалогия щях да направя всичко възможно да я шерна за общо ползване .
Лошото е че даже преди 15 год не можах да си купя всички книжки - събрах само 6 , а сега са останали 3 ...някой мои приятели си попълниха изглежда липсващите парчета ...
Та на темата де - никога не можах да прочета "Черно сътворение" - някой може ли да помогне ?
съгласен съм да си я чета и на JPG ...
vens
Мнения: 5
Регистрация: 19 август 2007, 15:29
Връзка:

Re: Л.Р. Хабърд

Мнение от vens »

Ще се заема да сканирам останалите от Мисия Земя. Това е една страхотна сатирична фантастика по мое мнение. Търсете ги в ателието и редактирайте
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости