Търся име на книга.

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Маррия

Търся име на книга.

Мнение от Маррия »

Здравейте!

Издирвам криминален роман, който съм чела отдавна и чието заглавие не си спомням. Книжката беше с розова корица без илюстрации. Спомням си за какво се разказваше и мисля, че авторът беше Хадли Чейс, но не съм сигурна. Заглавието не беше късо. В романа ставаше дума за една изключително богата полусляпа старица, която нямаше наследници, но беше заобиколена от хитри, пресметливи и лукави иконом, адвокат, прислужници и други, които през цялото време се чудеха как да спечелят благоразположението й, та да се докопат до наследството й. Познато ли ви е и можете ли да ми кажете заглавието?

Благодаря предварително!
назгул
Мнения: 15
Регистрация: 10 ноември 2010, 17:18

Re: Търся име на книга.

Мнение от назгул »

Има книга на Чейс със сюжет, включващ полусляпа възрастна богата жена, казва се Just a Matter of Time, на български: "Въпрос единствено на време" / "Само въпрос на време". Не съм я чел, питах Гугъл с ключови думи, това излезе.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: един гост