въпроси към мандор

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

въпроси към мандор

Мнение от Гост »

поддържаш ли още сайта си, или сте решили с борислав да работите заедно по този?

този софтуер който си направил за конвертиране от сфб във фб2, смяташ ли да го пускаш за ползване?
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Мнение от Mandor »

1. Да, засега не смятам да го закривам. За съжаление в момента цялото ми свободно време отива за редактиране на новите текстове, които пращам на Борислав, защото той може да ги добави много по-бързо от мен. При първа възможност ще ги кача и в моя сайт.

2. Да, възнамерявам да го пусна, но:
2.1. След като уточним с Борислав някои подробности по форматирането;
2.2. След като го направя да прилича на нещо, с което повечето хора ще се справят.
Защото в момента конвертора се справя само с текстовете от моя сайт, а там така или иначе ги има в FB2-формат; текстовете на Борислав няма да минат през конвертора...
Гост

Мнение от Гост »

Благодаря на тези, които правят всичко това достъпно за такива като мен.Половината от термините които се използват са ми абсолютно неясни, но обичам да чета и тук прочетох много от книгите, които търсех.Бих искала и да предложа, ако това е възможно да се добави и местенце, на което всеки който е прочел или търси книга да я "заяви". Е, напълно ми е ясно, че едва ли това е основната ви дейност, но добрата воля и желаниее са основа за всяко полезно начинание.
И ако няма да подразня никого, бих помолила, "заявила" или предложила една невероятна трилогия на Стивън Сейлър.
Благодаря, че Ви има.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости