издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александър" 2

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
alexmarino
Мнения: 1
Регистрация: 21 март 2012, 13:50

издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александър" 2

Мнение от alexmarino »

Привет! Казвам се Александър, и съм внук на Иван Мариновски ("Руфо Червенокосия" , "Тотемът на поетите", "Пладне за Света Насташа", "Космосът да ти е на помощ, Александър" и др.) Наскоро получих много е-мейли относно продължението на "Космосът да ти е на помощ, Александър", и търся начин да издам книгата на хартия, или в електронен вариант. Ръкописа ще го пращам на редактор, и сега остава въпроса за издаването. Нов съм в бранша и не знам как се получават нещата в интернет, а и дали е правилно да пиша във тази част на форума, но ако имате яснота относно издаването във интернет - във кой сайт, и къде най-много хора купуват фанастика и изобщо книги, тъй като ерата сякаш е минала, ще съм ви безкрайно благодарен! Всякакви мнения и препоръки са добре дошли, за да мога да реализирам издаването възможно най-скоро и най-пълноценно, благодаря предварително!
Поздрави, Александър
sandytoshev
Мнения: 3
Регистрация: 30 април 2011, 07:11

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александъ

Мнение от sandytoshev »

Еха! Като ученик прочетох книгата за първи път и с баща ми, винаги сме искали продължение. Стискам палци, всичко да се нареди и да успееш да я издадеш - със сигурност ще има пазар.
mario_ju

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александъ

Мнение от mario_ju »

Ако втората част е толкова добра, колкото и първата ( в което не се и съмнявам щом авторът и е И. Мариновски ) ще се намерят ценители на БГ фантастиката, които да я купят ! Лично аз поне през 2- 3 месеца търся инфо за 2-ра част и бих я прочел с удоволствие !
Аватар
Марин Ивановски
Мнения: 25
Регистрация: 19 октомври 2010, 21:14

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александъ

Мнение от Марин Ивановски »

Здравейте, Александър.

Пратил съм ви е-мейл с някои идеи за популяризирането на книгата. Надявам се да са ви от полза.
nurr
Мнения: 1
Регистрация: 25 ноември 2011, 02:38

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александъ

Мнение от nurr »

доста сме чакащите възможност да прочетем продължението! дано!!!:)
николаи

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александъ

Мнение от николаи »

Най после! !!!!!! :) Чакаме с нетърпение.
Първата я имам около 5 екземпляра, като я видя на книжарница на кашон и я купувам на секундата:)
razkazwacha

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александъ

Мнение от razkazwacha »

Успех в начинанието. Четох я в юношеските си години и страшно ми хареса. А и вероятно това е първата българска военна фантастика-- един от любимите жанрове. А за "Пладне за света Насташа"...Това е книга, която препрочитам отново и отново - изказа, мистиката, самото поднасяне на историята - всичко ми се струва перфектно.
Аватар
drackon
Мнения: 259
Регистрация: 03 март 2011, 12:28

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александъ

Мнение от drackon »

razkazwacha написа:Успех в начинанието. Четох я в юношеските си години и страшно ми хареса. А и вероятно това е първата българска военна фантастика-- един от любимите жанрове. А за "Пладне за света Насташа"...Това е книга, която препрочитам отново и отново - изказа, мистиката, самото поднасяне на историята - всичко ми се струва перфектно.
В читанката няма "Пладне за света Насташа" - някой да я даде за за обработка?!? Не съм я чел, а бих искал...Мисля, че би трябвало да издадат и двете части на ,,Космосът да ти е на помощ, Александър" - първата беше много отдавна /аз я загубих при преместване... :oops: / и много от младите читатели няма да я намерят...А и трябва добра реклама, че българските автори нещо не се четат и купуват - пазара е залят с майстори на фентъзи и фантастика...
MerlinBG
Мнения: 19
Регистрация: 20 юли 2012, 15:14

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александър" 2

Мнение от MerlinBG »

Ето това се казва добра новина!! Браво, Александър!
Вече бях загубил надежда да видя продължение. Моля дръж ни в течение как се развива издаването.
Морфиус

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александър" 2

Мнение от Морфиус »

Можете да се консултирате и с "Човешката библиотека"
Издадоха успешно на хартия и електронен носител Г. Гачев, Н. Теллалов и клуб “Светлини сред сенките” (група момчета и момичета от Казанлък, ученици от най-малките до най-големите класове) и други.
"Космосът да ти е на помощ,Александър" 2 е нещо което бих прочел с удоволствие независимо от избраната форма.
Морфиус

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александър" 2

Мнение от Морфиус »

Съжелявам за заплеса и двойния пост, но като не съм логнат редакция няма.
А си забравих логина...
Линка на Човешката:
http://choveshkata.net/blog/
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: издаване на книга - "Космосът да ти е на помощ,Александър" 2

Мнение от Mandor »

Можете да прекратите обсъждането; темата прилича на манипулация. Вече за втори път се качва подобно съобщение (първото беше в коментарната система), но всички, които са опитали да се свържат с това лице (включително и издатели), не са получили отговор.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости