въпрос

Питайте, ако нещо в библиотеката е неясно.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
mirig
Мнения: 4
Регистрация: 05 декември 2011, 14:18

въпрос

Мнение от mirig »

как мога да копирам дадена книга и да я чета от таблет
tablet

Re: въпрос

Мнение от tablet »

Какъв таблет?

Ако е андроид - качи си Moon+Reader, Aldico Reader, fb2 Reader ...

А може и Kindle софтуера, но там ще ти трябва Calibre Или подоб на програма за конвертиране в mobi.
mirig
Мнения: 4
Регистрация: 05 декември 2011, 14:18

Re: въпрос

Мнение от mirig »

много ви благодаря зя вниманието но незнам от моята библиотека как да копирам после ще се оправя някакси
tablet

Re: въпрос

Мнение от tablet »

mirig написа:много ви благодаря зя вниманието но незнам от моята библиотека как да копирам после ще се оправя някакси

Няма нужда да копираш. Директно зареждаш в браузера на таблета читанката, отиваш на съответната книга и я довнлоадваш. Като формата си зависи от това какво reader приложение си избрал...
Аз затова питах какъв е таблета.
mirig
Мнения: 4
Регистрация: 05 декември 2011, 14:18

Re: въпрос

Мнение от mirig »

престижо-китайски е
mirig
Мнения: 4
Регистрация: 05 декември 2011, 14:18

Re: въпрос

Мнение от mirig »

проблема ми е друг -когато пътувам или съм извън софия нямам интернет -и затова искам да разбера как се копира от моята библиотека или на стационерун компютър и оттам на флашка --опитах се да копирам определена книга и да я прехвърля в персоналния к-р но не стана -може и вече да съм затъпял но в старата версия на библиотеката много лесно се копира -за това Ви моля да ме консултирате
tablet

Re: въпрос

Мнение от tablet »

отиваш на която и да е книга - пример http://chitanka.info/book/1430-vreme_razdelno

и под книгата (залавната страница) имаш иконки "сваляне във формат ... "
sv_markov
Мнения: 14
Регистрация: 12 октомври 2011, 18:30

Re: въпрос

Мнение от sv_markov »

tablet написа:отиваш на която и да е книга - пример http://chitanka.info/book/1430-vreme_razdelno

и под книгата (залавната страница) имаш иконки "сваляне във формат ... "
Нещо ми се изгубиха иконките за сваляне или нещо съм пропуснал?
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости