Търся една книга...

Търсите заглавието на книга или пък името на автор? Това е правилното място за въпроса ви.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
manito
Мнения: 2
Регистрация: 31 октомври 2011, 20:28

Търся една книга...

Мнение от manito »

Здравейте,

търся една книга, на която не знам нито името, нито автора :mrgreen: ...класика, нали :D :D :D

В нея става дума за наемен убиец, на когото поставят диагноза рак на нещо си... Неизлечимо болен той решава, че времето му на земята е свършило и обявява турнир. Този който го убие получава всичките му финанси, няколко милиона $$$. Цялия престъпен свят се втурва в луда надпревара кой да вземе наградата... докато не се разбира, че доктора е сбъркал диагнозата...

Нито помня къде четох резюмето, нито кога, нито по какъв случай ми е попаднало. Просто съм го запомнил.

Поздрави,
Ники
Аватар
hammster
Мнения: 79
Регистрация: 08 юли 2006, 20:24
Местонахождение: София
Връзка:

Re: Търся една книга...

Мнение от hammster »

Джей Р. Бонансинга "Играта на убиеца" :wink:
С пари можеш да купиш книга, но не и знание.
manito
Мнения: 2
Регистрация: 31 октомври 2011, 20:28

Re: Търся една книга...

Мнение от manito »

Благодаря.
stodorova
Мнения: 1
Регистрация: 03 ноември 2011, 00:13

Re: Търся една книга...

Мнение от stodorova »

Търся една книга по то§но поредица на Нора Робъртс THE O'HURLEYS и не мога да я намеря никъде моля да ми помогнете :)
Поздрави Стаси :oops:
jeronimo_t
Мнения: 2
Регистрация: 31 юли 2011, 09:24

Re: Търся една книга...

Мнение от jeronimo_t »

Търся "Компания на смъртници" от Майкъл Хартланд, ако има и други книги на български от същия автор с удоволствие ще ги прочета. :)
Трейси
Мнения: 1
Регистрация: 01 март 2014, 01:18

Re: Търся една книга...

Мнение от Трейси »

Здравейте,
Търся една книга, която видях тук преди няколко месеца.
Става въпрос за млада жена, която отива на погребението на своя работодател, след това авторът описва запознаването им на някакво парти.
Не зная нито автора, нито заглавието. Ако някой има идея, ще се радвам да пише.
Благодаря!
Петя!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости