За входа във форума

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

За входа във форума

Мнение от GeOrg »

Имам предложение ако може да се направи входна точка и долу на всяка страница. Полазвам RSS за да следя всичко ново което е пуснато във форума. Това ми позволява да прилагам модераторските си права по-ефективно. Когато натисна линка от отметката на новината се отваря екран във форума направо върху поста с новото мнение. Когато е дълга темата обикновено е последното и тук идва връщане нагоре, вход, търсене на темата и мнението тъй като след входа задължително си на началната страница на форума. Правя го по основните линкове един след друг защото ако ползвам директния линк постоянно ми дава някаква грешка(!!! това е проблем обърни му внимание!!!) при изтриването на спам-мненията.
Така че нека обобщя идеята си. Да има вход в системата и от долу на всяка страница като първо, и като второ- след входа да оставаш на страницата на която си бил преди да влезнеш като регистриран потребител. Мисля ще бъде по удобно и за всички останали.
Може и така да е, ...!
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Ре: За входа във форума

Мнение от Борислав »

GeOrg написа:Полазвам RSS за да следя всичко ново което е пуснато във форума. [...] Когато натисна линка от отметката на новината се отваря екран във форума направо върху поста с новото мнение. Когато е дълга темата обикновено е последното и тук идва връщане нагоре, вход, търсене на темата и мнението тъй като след входа задължително си на началната страница на форума. Правя го по основните линкове един след друг защото ако ползвам директния линк постоянно ми дава някаква грешка(!!! това е проблем обърни му внимание!!!) при изтриването на спам-мненията.
Аз също ползвам RSS, но нямам проблем с влизането (става автоматично), защото при първото ми влизане избирам Автоматично влизане при следващо посещение.

Не успях да разбера кое наричаш директния линк. Можеш ли да поясниш?
GeOrg написа:Така че нека обобщя идеята си. Да има вход в системата и от долу на всяка страница като първо, и като второ- след входа да оставаш на страницата на която си бил преди да влезнеш като регистриран потребител. Мисля ще бъде по удобно и за всички останали.
Ще видя какво мога да направя.
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

Аз по принцип мразя да ползвам тези автоматични влизания. До компютъра ми имат достъп и други хора, не бих искал да чета мнение което не съм писал аз, а и модерирането е поверено на мен а не на дъщеря ми примерно :lol: .
В началната страница на форума колона 'Последно мнение', иконката на стрелката и листчето е директна връзка към последното написано мнение в съответния раздел и при натискането му се отваря и позиционира директно върху него. Когато вляза по този начин обаче не ми позволява да изтрия мнението. При минаване по целия път последователно до набелязаното за изтриване го трие без проблем.
Може и така да е, ...!
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

Току що изтрих спам съобщение като ползвах директната връзка от главната страница. Изтри се без проблем :D
Може и така да е, ...!
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Мнение от Борислав »

GeOrg написа:Току що изтрих спам съобщение като ползвах директната връзка от главната страница. Изтри се без проблем :D
Е, чудесно. Тъкмо почвах доста да се чудя защо това ще прави проблем. :)
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: За входа във форума

Мнение от Борислав »

GeOrg написа:Да има вход в системата и от долу на всяка страница като първо, и като второ- след входа да оставаш на страницата на която си бил преди да влезнеш като регистриран потребител.
Готово.
Аватар
GeOrg
Мнения: 203
Регистрация: 04 август 2006, 15:52
Местонахождение: Пловдив, Ивайловград

Мнение от GeOrg »

Благодаря, перфектно е ! :)
Може и така да е, ...!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости