Робин Хоб

За всичко фантастично в литературата
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
snakeyes
Мнения: 3
Регистрация: 05 юни 2011, 15:39

Робин Хоб

Мнение от snakeyes »

Здравейте! Ами виждам че имате "Тайните на занаята" която е 1 книга от поредицата, която я няма никъде :). Има ли някакъв начин да се намерят и другите 2 книги? Доколкото знам е доста стара вече и е имало преди години някакви издадени от бард мисля, така или инак немога да я намеря вече от година затова търся помощ. Благодаря.
wolfoin
Мнения: 2
Регистрация: 01 юли 2011, 23:55

Re: Робин Хоб

Мнение от wolfoin »

В момента се подготвя за коригиране и качване така поне пише в работилницата. Така че , надявам се скоро ще четем 2 и 3 част :}
Кирил Иванов
Мнения: 35
Регистрация: 30 април 2012, 06:43

Re: Робин Хоб

Мнение от Кирил Иванов »

Вече цялата поредица е в библиотеката. :mrgreen: Ето линк; chitanka. info/ serie/ pridvornijat-ubiets
Един вечен мечтател запленен от приказните светове.
The Fitz
Мнения: 5
Регистрация: 25 април 2012, 04:44

Re: Робин Хоб

Мнение от The Fitz »

За да не отварям нова тема, ще попитам тук... Става дума за няколко поредици на Робин Хоб, които официално не са издавани на български, но са свързани с The Farseer Trilogy (Придворният убиец) и с The Tawny Man Trilogy (Шутът и убиецът). Някой случайно да знае някъде някакъв превод на български (професионален или любителски без значение) на трилогията Liveship Traders: 1.Ship of Magic; 2.The Mad Ship; 3.Ship of Destiny и на The Rain Wilds Chronicles: 1.Dragon Keeper; 2.Dragon Haven; 3.City of Dragons. Много ми се иска да ги прочета, но за съжаление имам само първата трилогия от двете на английски и ми е страшно тегаво да я чета така, ровейки из речниците. Ако някой може да помогне ще съм му много благодарна. :(
Galimundi
Мнения: 12
Регистрация: 12 август 2006, 14:09

Re: Робин Хоб

Мнение от Galimundi »

Аз ги оперках на руски останалите. Нямах нерви да чакам да ги издадат на български.
Аз знам, че нищо не знам ... Даже кой го е казал и това съм забравил.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости