Защо не се качват нови книги?

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
D.Petrov
Мнения: 3
Регистрация: 13 април 2011, 14:38

Защо не се качват нови книги?

Мнение от D.Petrov »

Бих искал да разбера защо спряха да се качват нови книги -имам предвид нови заглавия,а не нови,като дата на издаване.Никой не сканира,или има друга причина?
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от petrovich »

Къде си видял, че не се качват нови книги?
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от Борислав »

D.Petrov написа:Бих искал да разбера защо спряха да се качват нови книги -имам предвид нови заглавия,а не нови,като дата на издаване.Никой не сканира,или има друга причина?
Вместо да попиташ „Как мога да помогна“, си тръгнал да ни губиш времето с глупави въпроси. Да не си изчел всичко, което е в библиотеката?!
D.Petrov
Мнения: 3
Регистрация: 13 април 2011, 14:38

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от D.Petrov »

Аман от подобни философи-какъв си ти,та да определяш един въпрос дали е умен или глупав?Каквото ми е харесало съм го изчел.
HT

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от HT »

D.Petrov написа:Аман от подобни философи-какъв си ти,та да определяш един въпрос дали е умен или глупав?Каквото ми е харесало съм го изчел.
Такова отявлено зъбене на админа не е здравословно, приятел!

Въпросът ти е отявлено дразнещ, почива на невярно твърдение и е поредният от много дразнещи въпроси, пускани в този форум от куп 'потребители', лакоми да потребляват без да допринесат абсолютно с нищо.
Аватар
Бам Бам
Мнения: 417
Регистрация: 29 октомври 2010, 17:36
Местонахождение: Папуа Нова Гвинея
Връзка:

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от Бам Бам »

Борислав написа:Вместо да попиташ „Как мога да помогна“, си тръгнал да ни губиш времето с глупави въпроси. Да не си изчел всичко, което е в библиотеката?!
+1
D.Petrov
Мнения: 3
Регистрация: 13 април 2011, 14:38

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от D.Petrov »

OK,sorry.
Не предолагах,че толкова насериозно се вземат хората тук.Гледайте по-ведро и не правете войни от всеки въпрос,който не ви е харесал,но който по никакъв начин не съм искал да засегне който и да е.
Аватар
tonywoolf
Мнения: 129
Регистрация: 21 февруари 2008, 10:35

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от tonywoolf »

Предполагам, въпросът ти е неправилно формулиран. Най вероятно си искал да попиташ "Защо не се качват нови книги, които са по мой вкус и все още не съм чел?". Така че, ако оставиш лист с предпочитанията си, в един близък бъдещ момент...

Поздрави!
Аватар
PoslednaDuma
Мнения: 3
Регистрация: 31 март 2011, 20:34

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от PoslednaDuma »

Ами ако потърсиш вината в себе си няма и ти да мислиш, че някой води война против теб. В горния пост добре ти намекват, че може би не си си формулирал правилно въпроса. Но и това не е болка за умиране! :) Сила ще покажеш ако съобразявайки се с бележките на другите си поставиш отново въпроса. Успех!
FTA
Мнения: 2
Регистрация: 09 декември 2010, 16:15

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от FTA »

Да задам иначе въпроса, кое налага нуждата от забрана за качване на книги по нови от 2 години?
Гост

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от Гост »

Издателствата. Те губят в противен случай.
Аватар
Кал
Мнения: 209
Регистрация: 01 юли 2010, 14:22
Местонахождение: Човешката библиотека
Връзка:

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от Кал »

FTA написа:Да задам иначе въпроса, кое налага нуждата от забрана за качване на книги по нови от 2 години?
Може ли аз да се пробвам?

Ъммм... борбата срещу консуматорската култура, която доказано води до затъпяване?


Уцелих ли?
FTA
Мнения: 2
Регистрация: 09 декември 2010, 16:15

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от FTA »

Кал написа:
FTA написа:Да задам иначе въпроса, кое налага нуждата от забрана за качване на книги по нови от 2 години?
Може ли аз да се пробвам?

Ъммм... борбата срещу консуматорската култура, която доказано води до затъпяване?


Уцелих ли?
Нещо не разбирам, как като чете книги човек става тъп :), независимо платени или безплатни.
Гост написа:Издателствата. Те губят в противен случай.
Те твърдят, че губят така или иначе. И в случаи с 20 годишни книги. Ако питаш издателствата тоя сайт няма и да го има. Та получих си отговора.
piki
Мнения: 65
Регистрация: 08 септември 2007, 11:35

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от piki »

Малко оффтопик, може ли някой да ми посочи къде е връзката „Подготовка на ново произведение“.. бих искал да сканирам и редактирам 1-2 книги, но не виждам от къде да добавя информация, че съм се заел. И преди съм добавял книжки, но сега нещо не намирам бутона. Благодаря предварително.
Аватар
Spellweaver
Мнения: 17
Регистрация: 05 юли 2011, 02:11
Местонахождение: Стара Загора
Връзка:

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от Spellweaver »

piki написа:Малко оффтопик, може ли някой да ми посочи къде е връзката „Подготовка на ново произведение“.. бих искал да сканирам и редактирам 1-2 книги, но не виждам от къде да добавя информация, че съм се заел. И преди съм добавял книжки, но сега нещо не намирам бутона. Благодаря предварително.
http://chitanka.info/workroom/entry Ето директен линк.

Иначе можеш да стигнеш до него като влезеш в секцията "Ателие" (най-десният оранжев бутон в горната част на главната страница http://chitanka.info/ и след това натиснеш бутона "Подготовка на ново произведение", който се намира точно над списъка с обработваните заглавия.
piki
Мнения: 65
Регистрация: 08 септември 2007, 11:35

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от piki »

Благодаря за линка, но нито виждам подобен бутон, нито ми зарежда "формата" за заявка на произведение, каквато я помня от преди. Цъкването на този линк (http://chitanka.info/workroom/entry), показва списъка в Ателието.

Ето какво виждам:

Изображение
Аватар
Spellweaver
Мнения: 17
Регистрация: 05 юли 2011, 02:11
Местонахождение: Стара Загора
Връзка:

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от Spellweaver »

piki написа:Благодаря за линка, но нито виждам подобен бутон, нито ми зарежда "формата" за заявка на произведение, каквато я помня от преди. Цъкването на този линк (http://chitanka.info/workroom/entry), показва списъка в Ателието.

Ето какво виждам:

Изображение
Изглежда проблемът е в Internet Explorer. Когато използвам Mozilla Firefox и Opera виждам бутона, а когато използвам Explorer - не.

EDIT: Сега виждам че и ти си с лисицата... Представа си нямам какъв може да е проблема :oops:
piki
Мнения: 65
Регистрация: 08 септември 2007, 11:35

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от piki »

Аватар
Кал
Мнения: 209
Регистрация: 01 юли 2010, 14:22
Местонахождение: Човешката библиотека
Връзка:

Re: Защо не се качват нови книги?

Мнение от Кал »

Не като чете книги, FTA. Като не чете предишни вариации по темата...

Но да не разводняваме конструктивния развой на дискусията. ;)
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости