как са "екниги" и "човешката библиотека"

От време на време се появяват идеи за странични проекти. Обсъждайте ги тук.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
plamentd
Мнения: 87
Регистрация: 20 ноември 2009, 19:42

как са "екниги" и "човешката библиотека"

Мнение от plamentd »

добре ли се справят, гледам сайта ги рекламира

на времето си купих слънцето от човешката, все още се надявам на останалите от драконческия цикъл
от екниги съм си купил 1-2 и съм свалил 1-2 безплатни

любопитно ми е дали исмат успех, бих се радвал да имат

п.п.
за екниги, възприели са тъпия американски почин да не ти дават крайната цена до края.
птимерно пипе 2.40 ама накрая ми излиза три и нещо, не че е скъпо, просто е неприятно
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Re: как са "екниги" и "човешката библиотека"

Мнение от Mandor »

За „Човешката библиотека“ — малко са позамразили дейността си, защото Калин има здравословни проблеми. Дано се оправи по-бързо. Не разбрах какво имаше предвид с „все още се надявам на останалите от драконческия цикъл“ — те са издадени отдавна. Ако имаш предвид електронните версии, „Да пробудиш драконче“ и „Пълноземие“ са подготвени отдавна, но по неизвестни причини все още не ги пускат. Остава само „Царска заръка“.

За e-knigi: Напълно възможно е те да нямат нищо общо с образуването на крайната цена, а да зависи от начина на плащане, който си избрал. За останалото — на мен не ми харесва, че предлагат един-единствен формат за електронни книги. А и избраният от тях инструментариум за обработка на книгите е доста неподходящ — както каза един познат, „опитват се да направят дърворезба с ковашки чук и ножче за пържоли“. Да не говорим и за странното разпределение на задълженията и отговорностите в екипа им… но това е техен проблем. Щом все още не са прекратили дейността си, значи нещата се развиват.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости