Прочетени

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
rockfire
Мнения: 3
Регистрация: 14 ноември 2010, 21:57

Прочетени

Мнение от rockfire »

Хич няма да е лошо да направите да може да си гледаш, кои книги си прочел. Да ти излизат като оценените в личния профил.
Reader4e

Re: Прочетени

Мнение от Reader4e »

И аз съм за такова нещо :D
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Прочетени

Мнение от petrovich »

С новата версия на библиотеката вече има такава възможност. Можете да се насладите на новата функция влизайки в личния си профил (щракнете върху името си, което се намира горе в левия ъгъл на прозореца).
Hybrid
Мнения: 9
Регистрация: 25 април 2011, 14:22

Re: Прочетени

Мнение от Hybrid »

Честно казано, не мога да се ориентирам къде е тази опция, която би била много полезна.Ако може някой да помага?
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Прочетени

Мнение от petrovich »

След като отбележиш някое произведение като прочетено (в края на произведението има бутон „Прочетено“), то ти се появя в персонален списък „Последни прочетени произведения“, който се намира в профила ти (щракаш върху името си „Hybrid“ горе в левия ъгъл на прозореца).
Hybrid
Мнения: 9
Регистрация: 25 април 2011, 14:22

Re: Прочетени

Мнение от Hybrid »

Благодаря за бързият отговор.Намерих го, и го ползвам.Но съм на мнение, че е много неудобно.Трябва да разлистиш цялата книга/произведение, за да можеш да отбележиш че си го прочел.
ИМах голямо желание, да си направя каталог от книгите които съм прочел, да мога да гледам по автори какво не съм успял да прочета, и къде имам липси.За съжаление, обсъжданата функционалност в този си вид е много саката за моите идеи.
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Прочетени

Мнение от petrovich »

Hybrid написа:Благодаря за бързият отговор.Намерих го, и го ползвам.Но съм на мнение, че е много неудобно.Трябва да разлистиш цялата книга/произведение, за да можеш да отбележиш че си го прочел.
ИМах голямо желание, да си направя каталог от книгите които съм прочел, да мога да гледам по автори какво не съм успял да прочета, и къде имам липси.За съжаление, обсъжданата функционалност в този си вид е много саката за моите идеи.
Можеш съвсем спокойно да използваш менюто „Съдържание“ за всяко произведение. Там ще намериш лесен начин, за да си отбелязваш, възможно най-бързо, всяко произведение като прочетено.
Hybrid
Мнения: 9
Регистрация: 25 април 2011, 14:22

Re: Прочетени

Мнение от Hybrid »

Да, така е сългасен.Но това ще отнеме прекалено много време за навигиране.Благодаря ти за помоща, мисля че ще използвам само функцията със звездата.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости