Търся Джим Корбет

Търсене и предлагане на помощ при сканиране. Теми за началната работа при цифровизацията.
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
v5ev
Мнения: 127
Регистрация: 06 януари 2010, 20:39

Търся Джим Корбет

Мнение от v5ev »

Тази поща ми напомни за "Човекоядците от Кумаон" и "Леопардът от Рудрапраяг". За съжаление "[email protected]" не реагира на моят имейл. Май че вече не е активен потребител ...
Но може би някой друг има книгите. В нета се намират на руски, но все пак предпочитам българския.
ninja_senso
Мнения: 4
Регистрация: 12 август 2010, 19:53
Местонахождение: София

Re: Търся Джим Корбет

Мнение от ninja_senso »

Имам ги, само че не обещавам нищо със сканирането, ако някой друг иска да се заеме, да пише ;)
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Търся Джим Корбет

Мнение от petrovich »

Аз бих могъл без проблем да ги сканирам, но някой трябва да се наеме предварително с редакцията и форматирането. Ако има някой да пише.
v5ev
Мнения: 127
Регистрация: 06 януари 2010, 20:39

Re: Търся Джим Корбет

Мнение от v5ev »

Ще ми е за първи път, ама се надявам, че не боли :lol: - редактирането имам предвид. То не става само - дайте това да прочета, намерете онова. Хубаво е човек поне да се опита и сам с нещо да допринесе.
Така че - давйте. Аз в това време ще попрочета по форума кое как става. В най-лошия случай ще е малко бавничко като начало ...
petrovich
Мнения: 762
Регистрация: 31 юли 2008, 14:20

Re: Търся Джим Корбет

Мнение от petrovich »

Сега ще се разберем за книгите.
v5ev ти можеш да започнеш с раздела „Помощ“ и да прегледаш важните теми във форума: „Редакция“ и „Форматиране“. Ако има нещо неясно питай в чата.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости