Пълен текст в HTML формат

Ако нещо по страниците (съдържание, оформление) не е наред...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
RainyShadow
Мнения: 1
Регистрация: 09 юли 2010, 00:29

Пълен текст в HTML формат

Мнение от RainyShadow »

Забелязах, че опцията за показване на пълния текст на произведение в HTML формат липсва, както от съдържанието, така и от карето за сваляне.
Ще може ли това да се върне, или има някаква сериозна причина за промяната?
Аватар
Борислав
Мнения: 1065
Регистрация: 15 ноември 2005, 17:25

Re: Пълен текст в HTML формат

Мнение от Борислав »

RainyShadow написа:Ще може ли това да се върне, или има някаква сериозна причина за промяната?
Много товари сървъра. Ще се появи, като измисля начин да идва от огледалата.
trek
Мнения: 2
Регистрация: 18 август 2010, 17:45

Re: Пълен текст в HTML формат

Мнение от trek »

Тъкмо и аз щях да питам за този формат, тъй като ползвам четец от мобилния си телефон, а той не поддържа нито ePub, нито FB2. Хех малко е осакатен този мобилен телефон, но пък HTML отваря безгрижно. След преконвертиране от гореизброените формати, към HTML, се забелязват всякакви аномалии.
GhostDogg
Мнения: 2
Регистрация: 11 октомври 2009, 16:56

Re: Пълен текст в HTML формат

Мнение от GhostDogg »

Здравейте! И аз използвам мобилен телефон за четене на произведенията. Тъй като искам да имам текст + изображения, а не само текст (което е единствената ми възможност в момента), реших да използвам EPUB, но има твърде много грешки при възпроизвеждането. Картинките се застъпват с текста, текстът се повтаря и т.н. Единственият друг вариант, който смятам, че е подходящ, е HTML. Тъй като разбирам, че HTML вариант на цялото произведение товари сървъра, възможно ли е поне да се сложи архивирана версия на произведението в HTML формат.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости