Дневник на читателя

Хрумнало ви е как може да се подобри Моята библиотека...
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Дневник на читателя

Мнение от SecondShoe »

Идеята ми е да се получи нещо подобно на Работилница, но за читателите. Да има една област където можеш да видиш книгите, които си прочел, които четеш в момента и които планираш да прочетеш. Всеки читател да може да добавя и премахва книги към своите 3 списъка.

Към всяка книга да има бутони за добавяне към един от трите списъка, както и статистика колко човека са я прочели, колко я четат в момента, колко планират да я прочетат. Да има и някаква глобална класация по тези три признака. Пример: "Най-четена фентъзи книга." (ако се обвърже с етикетите).

На динамичната начална страница може да има отделна област където да се показват последните действия на читателите във връзка с тези три функции. Най-новите добавяния, прочитания и т.н. Един постоянно обновяван динамичен поток от информация.

Например, би ми било интересно да знам колко души са прочели "Изгубеният символ" откак е добавен в библиотеката. Също така, ако не знам какво ми се чете мога да видя какво четат най-много хора в момента и да се доверя на избора им. Също така често си харесвам дадена книга, но после забравям за нея и остава непрочетена. Функцията има безброй много приложения.
Аватар
SecondShoe
Мнения: 421
Регистрация: 16 август 2006, 04:55

Мнение от SecondShoe »

Сега ми хрумна, че в този дневник на читателя може да седят и последните коментари и оценки на потребителя, за да е картинката по-пълна.
loveisagun
Мнения: 1
Регистрация: 29 март 2010, 11:20
Връзка:

Мнение от loveisagun »

Това би било много полезно, дано се осъществи..
chopie
Мнения: 1
Регистрация: 19 юли 2011, 14:20

Re: Дневник на читателя

Мнение от chopie »

Аз имам един въпрос към екипа на сайта или... не знам към кого да го задам, затова питам тук, под формата на коментар. Не съм търсила много задълбочено, но се чудех дали има някакъв раздел или нещо като Авторско Творчество или подобно? Много бих се зарадвала, ако има такова място, където бих могла да кача своите творби, а вероятно други автори като мен, също биха били приятно изненадани. Ако няма... имам друг въпрос. Бихте ли помислили над предложението ми, моля.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости