я,да не би борислав най-после да е разбрал какъв боклук е фф

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Гост

я,да не би борислав най-после да е разбрал какъв боклук е фф

Мнение от Гост »

гледам липсва досадния надпис за ие потребителите, а и линка отстрани нещо е зачезнал
gioganotti
Мнения: 36
Регистрация: 03 април 2008, 18:26
Местонахождение: София

Мнение от gioganotti »

Не знам дали файърфокс е боклук, но аз лично съм ползвал майкрософтското "чудо" едва два пъти. Дори и пари да ми дават, няма да се навия.
Ако не отговарям на писмата Ви, вижте [url]http://6lyokavitza.org/mail[/url]
Аватар
Inf
Мнения: 94
Регистрация: 20 юли 2008, 13:52

Мнение от Inf »

Айнщайн е казал нещо много точно и вярно за безкрайността и глупостта. Във връзка с това и заглавието на тази тема, вероятно си струва да се обмисли, забраната на анонимните "бисери" във форума.
BHorse
Мнения: 5
Регистрация: 02 април 2008, 20:11

Мнение от BHorse »

Гост, по-добре ти разбери какъв боклук е IE на M$. А не е зле и да се поинтересуваш защо ли копират именно от Файърфокс всичките си подобрения - добавянето на табулатори например. Сега чакаме да копират и "жестовете", ама като се има предвид операционната система... и това май ще им отнеме още две-три години.
mIRCata
Мнения: 58
Регистрация: 19 ноември 2009, 22:59

Мнение от mIRCata »

Тия неща с табовете и жестовете ги вкараха май Опера :)
В последно време от М$ започнаха да идват сигнали, че ще гледат да си направят браузъра да се съобразява със стандартите, а не да кара по своему както до сега. И май ще започне да се държи нормално със страниците. Но времето ще покаже.
gioganotti
Мнения: 36
Регистрация: 03 април 2008, 18:26
Местонахождение: София

Мнение от gioganotti »

mIRCata написа:В последно време от М$ започнаха да идват сигнали, че ще гледат да си направят браузъра да се съобразява със стандартите, а не да кара по своему както до сега. И май ще започне да се държи нормално със страниците.
Дори и да го оправят, веднъж като съм се разочаровал, едва ли ще се върна към него. Трябва да изпреварят другите с пет години за да стане.
Ако не отговарям на писмата Ви, вижте [url]http://6lyokavitza.org/mail[/url]
mIRCata
Мнения: 58
Регистрация: 19 ноември 2009, 22:59

Мнение от mIRCata »

И това го има. Но аз съм си свикнал с ФФ. Ползвам го още от първите им версии. И докато в другите браузъри не направят възможно да си слагам допълнителни функции, каквито на мен ми харесват(както е с extensions на ФФ) не смятам да минавам на друго.
И то имам предвид, възможността за допълнителни функции да е голяма. А не както на Опера или Хром.
gioganotti
Мнения: 36
Регистрация: 03 април 2008, 18:26
Местонахождение: София

Мнение от gioganotti »

Хрома тепърва прохожда. Нека понавърти малко "километри" и ще видим.
Ако не отговарям на писмата Ви, вижте [url]http://6lyokavitza.org/mail[/url]
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости