Тери Пратчет - Еманциппирана магия стр. 76 и 77

— Започнали сте да сканирате/редактирате и сте срещнали проблем, напр. липсват страници
— Търсите издание, за да го сканирате
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
Galimundi
Мнения: 12
Регистрация: 12 август 2006, 14:09

Тери Пратчет - Еманциппирана магия стр. 76 и 77

Мнение от Galimundi »

Моля ви колеги и приятели, който разполага с книгата да помага, липсва ми парченце от листа. Книгата с която разполагам е от първото издание на български език и е с отвратително качество. След като се разпадна установих че е лепена с декстриново лепило (помните ли лепило Рила?).
Аз знам, че нищо не знам ... Даже кой го е казал и това съм забравил.
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Мнение от Mandor »

Galimundi, „Вузев“ преиздадоха някои от по-старите си издания, като смениха дори преводача, затова не е зле да уточняваш тези неща. Ако е изданието от 1994 с преводач Мирела Христова, кажи коя част от страниците ти трябва (защото вероятно ще го препиша).
Добавено: Само дето при мен тези страници са на два отделни листа… :?
Galimundi
Мнения: 12
Регистрация: 12 август 2006, 14:09

Мнение от Galimundi »

Точно за това издание става въпрос. Честно казано харесвам повече преводите на Зарков, но ...
Как да покажа за коя част става въпрос? Изпратил съм ПДФ файловете на Dave. Мога да пусна като заявка за работа само тези страници, но остава въпроса, че трябва да се свържеш с нея за да и изпратиш липсващите параграфи. Другият вариант е да ми пратиш адрес на който да тиизпратя само двете странички за да видиш какво ми липсва, а аз след това да препратя това което ми изпратиш на dave.

Я объркал съм. Става въпрос за стр, 77-78
Аз знам, че нищо не знам ... Даже кой го е казал и това съм забравил.
Mandor
Мнения: 752
Регистрация: 19 август 2006, 10:56
Връзка:

Мнение от Mandor »

Ако не си забелязал, в „Сканиране“ съм качил липсващите фрагменти. Още в сряда.
Galimundi
Мнения: 12
Регистрация: 12 август 2006, 14:09

Мнение от Galimundi »

Забелязах, препратих полученото по предназначение и изтрих заявката за сканиране. Остава да ти благодаря от свое име и от името на всички почитатели на Пратчет кито чакат на нас за да прочетат книгата.
Аз знам, че нищо не знам ... Даже кой го е казал и това съм забравил.
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости