Страхотен Сайт!!!!!

Разни теми, разни идеали
Правила
Уважавайте другите участници и се отнасяйте с тях така, както бихте желали те да се отнасят с вас!
Отговор
ВИко

Страхотен Сайт!!!!!

Мнение от ВИко »

Просто искам да изкажа колко съм очарован от сайта.СМятам че идеята е страхотна и тъй като едва сега попаднах на него веднага го въвеждам в буукмаркс ;) Мерси и извинете за флууда ;)
Dyomaeth

ЕГАТИ!!

Мнение от Dyomaeth »

Който е създал сайта заслужава целия свят да му целува краката и кълна се ще му издигна статуя като събера парите!!!
Пилци

Мнение от Пилци »

Търсих, търсих и в крайна сметка намерих в коя тема да изкажа огромната си признателност и благодарност към авторите на този проект!!! Страхотно е!!!
DrunkenDonkey
Мнения: 161
Регистрация: 06 юни 2009, 22:32

Мнение от DrunkenDonkey »

Сайта е наистина супер, можем да помогнем само да става по-добър
Аватар
Nadenceto22
Мнения: 7
Регистрация: 27 юни 2009, 16:43

Мнение от Nadenceto22 »

Държа и аз, да изкажа огромната си благодарност към създателя на сайта!
Невероятна идея и един изключително полезен сайт. Чела съм десетки книги тук и ако не бяха проблемите с очите, сигурно щяха да са още повече! :)
Страхотно е, че има хора, които истински искат да помагат и улесняват другите!
Отново Браво и Благодаря, от мен! :)
DrunkenDonkey
Мнения: 161
Регистрация: 06 юни 2009, 22:32

Мнение от DrunkenDonkey »

Nadenceto22, да се четат книги от монитора е доста жестоко към очите. Прегледай ebook устройствата, специално тези с e-ink технология - те имат екрани, които не излъчват нищо, дефакто не се нуждаят от енергия изобщо за да показват книгат. Вярно, скъпички са, но усещането е като при истинска книга
Аватар
Nadenceto22
Мнения: 7
Регистрация: 27 юни 2009, 16:43

Мнение от Nadenceto22 »

Благодаря много, за съвета! :)
Ще се поинтересувам и със сигурност ще предприема нещо, защото наистина четенето пред компютъра е ужасно натоварващо за очите.
Малката библиотекарка
Мнения: 2
Регистрация: 31 август 2009, 13:55

Мнение от Малката библиотекарка »

Здравейте,
Искам и аз да изкажа благодарността си към хората създали този сайт.
Това лято попаднах на него и останах очарована, прочетох доста книги по време на работа.Аз самата уча библиотечно-информационни науки вече трета година в СУ, и ако мога с нещо да помагам тук, ще се радвам много :)
Още веднъж ПОЗДРАВЛЕНИЯ за Страхотната работа :)
Аватар
Boman
Мнения: 89
Регистрация: 03 февруари 2007, 08:24

Мнение от Boman »

@ Малката библиотекарка,
Добрата дума е винаги добрe дошла. А колкото до това с какво можеш да помогнеш, можеше да изпуснеш „ако“-то. Почти всичко е написано в раздела работилницата във форума тук. За останалото се пита (и отговаря). Това, което не е написано, е че липсват достатъчно съвестни редактори, които да редактират докато четат и се просвещават. Така че… от тебе зависи.
Закон на Мърфи: ако мнението ми във форума може да бъде разбрано погрешно, то това ще стане!
Малката библиотекарка
Мнения: 2
Регистрация: 31 август 2009, 13:55

Мнение от Малката библиотекарка »

@Boman
Премахваме "ако"-то и се захващаме за работа тогава :wink:
В момента разглеждам и се запознавам с разделите и темите във форума, и щом открия с какво мога да бъда най-полезна непременно ще се включа :)
Iskra
Мнения: 2
Регистрация: 07 май 2009, 17:44

Мнение от Iskra »

Също бих искала да изкажа благодарност към създателите и участниците в поддържането на този чудесен сайт. Благодаря Ви!
Отговор

Обратно към

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи форума: 0 гости